Prihlásiť
Pridať ponuku
Filtre
Rozšírené hľadanie
Pedagogická pozícia
Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň)
(280)
Učiteľ/ka SŠ
(192)
Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)
(104)
Učiteľ/ka MŠ
(63)
Učiteľ/ka ZUŠ
(39)
Vychovávateľ
(38)
Majster odbornej výchovy
(35)
Psychológ, školský psychológ
(20)
Školský špeciálny pedagóg
(15)
Špeciálny pedagóg
(8)
Uciteľ tanca
(7)
Asistent učiteľa
(7)
Mentor
(4)
Školský logopéd
(4)
Zahraničný lektor
(3)
Pedagogický asistent
(3)
Školský digitálny koordinátor
(2)
Korepetítor
(1)
Liečebný pedagóg
(1)
» Zoznam pozícií
Nepedagogická pozícia
Kuchár / kuchárka
(34)
Upratovačka
(34)
Pomocná sila do kuchyne
(20)
Hlavný kuchár / kuchárka
(15)
Ekonóm/ka
(12)
Vedúci školskej jedálne
(7)
Sekretárka riaditeľa
(7)
Mzdový účtovník
(6)
Školník
(5)
Účtovník/čka
(5)
Údržbár
(4)
Hospodár/ka
(3)
Informátor / informátorka
(2)
Zdravotná sestra
(2)
Koordinátor práce s mládežou
(1)
Odborný zamestnanec - správca počitačovej siete
(1)
Sociálny pracovník
(1)
Recepčný/á
(1)
Knihovník
(1)
Manažment
Riaditeľ
(24)
Zástupca riaditeľa
(7)
Okresné mestá
Senec
(112)
Bratislava 2
(83)
Bratislava 5
(67)
Bratislava 3
(57)
Malacky
(55)
Trnava
(50)
Bratislava 4
(45)
Dunajská Streda
(41)
Bratislava 1
(33)
Pezinok
(31)
Trenčín
(29)
Nitra
(29)
Martin
(27)
Žilina
(27)
Banská Bystrica
(24)
Košice 1
(22)
Zvolen
(21)
Galanta
(15)
Prešov
(14)
Prievidza
(12)
Košice 3
(12)
Piešťany
(12)
Liptovský Mikuláš
(12)
Myjava
(11)
Košice - okolie
(11)
Považská Bystrica
(11)
Levice
(11)
Ilava
(11)
Nové Zámky
(9)
Kežmarok
(7)
Nové Mesto nad Váhom
(7)
Komárno
(7)
Košice 2
(7)
Rimavská Sobota
(7)
Skalica
(7)
Ružomberok
(6)
Poprad
(6)
Banská Štiavnica
(6)
Šaľa
(6)
Brezno
(5)
Hlohovec
(5)
Košice 4
(5)
Lučenec
(4)
Dolný Kubín
(4)
Námestovo
(3)
Partizánske
(3)
Senica
(3)
Čadca
(3)
Turčianske Teplice
(2)
Michalovce
(2)
Tvrdošín
(2)
Púchov
(2)
Žarnovica
(2)
Žiar nad Hronom
(2)
Levoča
(1)
Sabinov
(1)
Spišská Nová Ves
(1)
Vranov nad Topľou
(1)
Gelnica
(1)
Krupina
(1)
Veľký Krtíš
(1)
Topoľčany
(1)
Zlaté Moravce
(1)
Kysucké Nové Mesto
(1)
Bánovce nad Bebravou
(1)
» Zoznam lokalít
Kraje
Bratislavský kraj
(483)
Trnavský kraj
(133)
Trenčiansky kraj
(87)
Nitriansky kraj
(64)
Žilinský kraj
(87)
Banskobystrický kraj
(73)
Košický kraj
(61)
Prešovský kraj
(30)
Predmet
Matematika
(133)
Fyzika
(84)
Anglický jazyk
(75)
Informatika
(64)
Slovenský jazyk a literatúra
(45)
Chémia
(28)
Biológia
(23)
Nemecký jazyk
(20)
Telesná a športová výchova
(20)
Geografia
(19)
Telesná výchova
(19)
Dejepis
(18)
Slovenský jazyk
(17)
Občianska náuka
(15)
Odborné predmety
(13)
Technika
(13)
Náboženská výchova
(12)
Elektrotechnika
(12)
Hudobná výchova
(10)
Španielsky jazyk
(9)
klasický tanec
(7)
Francúzsky jazyk
(7)
ľudový tanec
(7)
moderný tanec
(7)
Výtvarná výchova
(6)
Etická výchova
(5)
Aplikovaná informatika
(5)
Odborná prax
(5)
Strojárska technológia
(4)
Elektronika
(3)
Programovanie
(3)
Informatika a výpočtová technika
(3)
Ruský jazyk
(3)
Autoelektronika
(2)
Staviteľstvo
(2)
Technická výchova
(2)
Elektrotechnické merania
(2)
Laboratórne cvičenia
(2)
Administratíva a korešpodencia
(2)
Etická výchova / Náboženská výchova
(2)
Zdravie a klinika chorôb
(2)
Informatické systémy
(2)
Informačné technológie
(2)
Ekonomika
(2)
Automobily
(1)
Aplikovaná elektrotechnika
(1)
Technické merania
(1)
Prírodoveda
(1)
Fyzikálna terapia
(1)
Technické zariadenia
(1)
Občianska výchova
(1)
Technika obsluhy
(1)
Sieťové technológie
(1)
Chov hospodárskych zvierat
(1)
Maďarský jazyk a literatúra
(1)
CAD systémy
(1)
Chov psov
(1)
Mechatronika
(1)
Elektroenergetika
(1)
Grafický dizajn
(1)
Informačné systémy
(1)
Tvorba a správa WWW stránky
(1)
Počítačová grafika
(1)
Podniková ekonomika
(1)
Dopravné stavby
(1)
Účtovníctvo
(1)
Prírodopis
(1)
Odborný výcvik
(1)
Umenie a kultúra
(1)
Programové vybavenie počítačov
(1)
Technika administratívy
(1)
Laboratórna technika
(1)
Strojárska konštrukcia
(1)
Patológia
(1)
Veterinárna starostlivosť
(1)
Aplikovaná matematika
(1)
» Predmety
Pracovné ponuky za
1 mesiac
(608)
1 týždeň
(204)
2 dni
(74)
1 deň (posledných 24 hodín)
(41)
Zoznam inzerujúcich škôl
1
B
C
E
G
H
J
L
M
O
R
Š
S
V
Z
1
1. Súkromné Banskobystrické gymnázium s.r.o., Ružová 15/A, Banská Bystrica
(1)
B
Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa, Haanova 28, Bratislava-Petržalka
(4)
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany
(3)
C
Centrum poradenstva a prevencie, Lichnerova 22, Senec
(1)
Centrum poradenstva a prevencie, Komárňanská 177, Hurbanovo
(1)
Centrum poradenstva a prevencie, M.Sch. Trnavského 398/2, Trnava
(1)
Centrum voľného času, Povstania 605/9, Rimavská Sobota
(1)
Cirkevná materská škola Betlehem, Dr. Kautza 4, Svätý Jur
(1)
Cirkevná spojená škola sv. Martina, Školská 1661/4, Hviezdoslavov
(4)
Cirkevná základná škola - Narnia, Beňadická 38, Bratislava-Petržalka
(3)
Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera, Gaštanová 53, Žilina
(1)
Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda, Juhoslovanská 2, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(4)
E
Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia, Komenského 27, Pezinok
(1)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy, Kremeľská 2, Bratislava-Devín
(1)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy, Nová Dedina 120, Nová Dedina
(2)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy, Lietava 216, Lietava
(3)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy, Školská 474/5, Kamenná Poruba
(2)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy, Malatiná 70, Malatiná
(2)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy, Školská 790, Východná
(1)
Elokované pracovisko ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Trnková 4, Bratislava-Jarovce
(2)
Elokované pracovisko ako súčasť Základnej školy s materskou školou, A.S.Puškina 580/31, Madunice
(1)
Evanjelická spojená škola, M. R. Štefánika 19, Martin
(6)
Evanjelická spojená škola internátna, Červenica 114, Červenica
(1)
Evanjelická základná škola, Palisády 57, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej, Daxnerova 42, Rimavská Sobota
(1)
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
(1)
G
Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
(12)
Gymnázium, UL. Ladislava Sáru 1, Bratislava-Karlova Ves
(3)
Gymnázium, 1. mája 8, Malacky
(3)
Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov
(1)
Gymnázium, SNP 1, Gelnica
(1)
Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava-Rača
(3)
Gymnázium, Senecká 2, Pezinok
(2)
Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín
(1)
Gymnázium Andreja Kmeťa, Kolpašská 1738/9, Banská Štiavnica
(1)
Gymnázium Angely Merici, Hviezdoslavova 10, Trnava
(2)
Gymnázium Federica Garcíu Lorcu, Hronská 3, Bratislava-Podunajské Biskupice
(5)
Gymnázium Ivana Horvátha, Ivana Horvátha 14, Bratislava-Ružinov
(4)
Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium, P. Hostinského 3, Rimavská Sobota
(1)
Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava
(2)
Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Gymnázium Karola Štúra, Nám. slobody 5, Modra
(2)
Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava-Ružinov
(1)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen
(4)
Gymnázium M. R. Štefánika, Športová 41, Nové Mesto nad Váhom
(1)
Gymnázium Matky Alexie, Jesenského 4/A, Bratislava-Staré Mesto
(3)
Gymnázium Mikuláša Kováča, Mládežnícka 51, Banská Bystrica
(1)
H
Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikuláš
(1)
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Hotelová akadémia, Radničné námestie 300/1, Spišská Nová Ves
(1)
J
Jazyková škola, Palisády 38, Bratislava-Staré Mesto
(1)
L
Liečebno - výchovné sanatórium, Pri kaštieli 1, Nitra
(1)
Liečebno - výchovné sanatórium, Mojmírovská 70, Poľný Kesov
(4)
M
Malí šampióni - Little Champions, Jadrová 4, Bratislava - Ružinov
(1)
Materská škola, Ivanská cesta 32/E , Bratislava
(2)
Materská škola, Hlavná 278/45, Bacúch
(1)
Materská škola, Kráľová pri Senci 560, Kráľová pri Senci
(1)
Materská škola, Sadová 206/7, Rovinka
(1)
Materská škola, Lietavská 1, Bratislava-Petržalka
(2)
Materská škola, Haanova 9, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Zákopčie 888, Zákopčie
(1)
Materská škola, Hlavná 22, Dubová
(1)
Materská škola, Veselé 368, Veselé
(1)
Materská škola, Koniarkova 9, Bratislava-Vajnory
(1)
Materská škola, Fialová 12, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Hlavná 88, Gajary
(1)
Materská škola, Jiráskova 25, Trnava
(1)
Materská škola, Dlhá 2, Borinka
(1)
Materská škola, Linzbothova 18, Bratislava-Podunajské Biskupice
(1)
Materská škola, Staničná 2, Piešťany
(1)
Materská škola, Budkovce 119, Budkovce
(1)
Materská škola, Pifflova 10, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Šafárikova, Trenčín
(2)
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
(1)
Materská škola, Exnárova 6, Bratislava-Ružinov
(1)
Materská škola, Ignáca Juračku 223/10, Láb
(1)
Materská škola, Velehradská 24, Bratislava-Ružinov
(1)
Materská škola, Brestovec 147, Brestovec
(1)
Materská škola, Špitálska 49, Bratislava-Staré Mesto
(2)
Materská škola, Piesočná 2, Bratislava-Ružinov
(1)
Materská škola, Ul. 29. augusta 384/2A, Most pri Bratislave
(1)
Materská škola, Timravina 6, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Materská škola, Hlavná ulica 264/67, Kvetoslavov
(1)
Materská škola, Turnianska 10, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Vyšehradská 17, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Miletičova 37, Bratislava-Ružinov
(1)
Materská škola, Kysucká 9, Senec
(1)
Materská škola, Estónska 5207/3, Bratislava-Podunajské Biskupice
(2)
Materská škola, Petra Jilemnického 12/5, Nová Dubnica
(1)
Materská škola, Karadžičova 51, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Materská škola, Cintorinska 5, Biely Kostol
(1)
Materská škola, Imatra 2548/8, Zvolen
(1)
Materská škola, Brezová 738/27, Dunajská Lužná
(2)
Materská škola, Pri Šajbách 22A, Bratislava-Rača
(1)
Materská škola - Óvoda, Komárovská 58, Bratislava-Podunajské Biskupice
(1)
Materská škola a Základná škola Rozmanita, Račianska 26E, Bratislava
(1)
Materská škola pre deti s telesným postihnutím, ako organizačná zložka Spojenej školy, Mokrohájska cesta 3, Bratislava-Karlova Ves
(1)
Materská škola sv. Gianny Berettovej Mollovej, Nábrežie Jána Pavla II. 697/4, Svit
(1)
Materská škola UniCare, Polereckého 3, Bratislava
(2)
O
Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava-Nové Mesto
(8)
Obchodná akadémia, Polárna 1, Košice-Nad jazerom
(2)
Obchodná akadémia, Dudova 4, Bratislava-Petržalka
(2)
R
Reedukačné centrum, Bankov 15, Košice-Sever
(3)
Reedukačné centrum, Sološnica 3, Sološnica
(1)
Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Nové Mesto nad Váhom a Myjava, Nové Mesto nad Váhom
(1)
Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Trenčín a Bánovce nad Bebravou, Hasičská 118/2, Trenčín
(1)
Š
ŠKOLA PRE MIMORIADNE NADANÉ DETI a Gymnázium, Teplická 7, Bratislava-Nové Mesto
(4)
Školská jedáleň ako súčasť Spojenej školy internátnej, Svrčia 6, Bratislava-Karlova Ves
(1)
Školská jedáleň ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Limbová 4, Trnava
(1)
Školská jedáleň pri Základnej škole, Podzáhradná 51, Bratislava-Podunajské Biskupice
(1)
Školská jedáleň pri Základnej škole s materskou školou, Sibírska 39, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Školská jedáleň pri Základnej škole s materskou školou, Trnková 2, Bratislava-Jarovce
(1)
Školský internát, Medická 2, Košice-Západ
(2)
Školský internát, Trnavská cesta 2, Bratislava-Ružinov
(1)
Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola, Krátka 11, Šaľa
(1)
Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy, Ul. J. Kollára 3, Nové Mesto nad Váhom
(1)
S
Slobodná škola - Súkromná základná škola, Galaktická 9, Košice
(5)
Spojená škola, Červenej armády 25, Martin
(1)
Spojená škola, Školská 1087, Sládkovičovo
(4)
Spojená škola, Mokrohájska cesta 3, Bratislava-Karlova Ves
(1)
Spojená škola, ul. SNP 30, Ivanka pri Dunaji
(6)
Spojená škola, Pankúchova 6, Bratislava-Petržalka
(6)
Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky
(1)
Spojená škola, Bratislavská 44, Malinovo
(2)
Spojená škola, Hálkova 54, Bratislava-Nové Mesto
(2)
Spojená škola, Kollárovo námestie 33/3, Mošovce
(1)
Spojená škola, Školská 7, Banská Bystrica
(1)
Spojená škola, J. Valašťana Dolinského 1, Bratislava-Dúbravka
(1)
Spojená škola de La Salle, Čachtická 14, Bratislava-Rača
(2)
Spojená škola internátna, Z. Nejedlého 41, Levice
(1)
Spojená škola internátna, Vlastenecké nám. 1, Bratislava-Petržalka
(1)
Spojená škola sv. Františka Assiského, Kláštorné nám. 1, Malacky
(4)
Spojená škola Svätej Rodiny, Gercenova 10, Bratislava-Petržalka
(1)
Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina, Jána Vojtaššáka 13, Žilina
(1)
Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov
(1)
Stredná odborná škola, Slov. partizánov 1129/49, Považská Bystrica
(4)
Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová
(8)
Stredná odborná škola, Bystrická 4, Žarnovica
(2)
Stredná odborná škola, Pod Sokolice 14, Trenčín
(5)
Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola, Hlavná 54, Moldava nad Bodvou
(2)
Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava
(2)
Stredná odborná škola dopravná, Kvačalova 20, Bratislava-Ružinov
(4)
Stredná odborná škola elektrotechnická, Komenského 50, Žilina
(1)
Stredná odborná škola elektrotechnická, Učňovská 700/6, Gbely
(4)
Stredná odborná škola gastronómie a hotelových služieb, Farského 9, Bratislava-Petržalka
(2)
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Jabloňová 1351, Zvolen
(2)
Stredná odborná škola informačných technológií, Hlinícka 1, Bratislava-Rača
(1)
Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2, Bratislava-Ružinov
(8)
Stredná odborná škola letecko - technická, Legionárska 160, Trenčín
(1)
Stredná odborná škola lýceum C. S. Lewisa, Haanova 28, Bratislava-Petržalka
(1)
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábr. J. Kalinčiaka 1, Prievidza
(1)
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Stavbárska 11, Martin
(2)
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Jilemnického 24, Trenčín
(2)
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Lomonosovova 2797/6, Trnava
(2)
Stredná odborná škola podnikania a služieb, Myslenická 1, Pezinok
(1)
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica
(2)
Stredná odborná škola polytechnická, Jelšavská 404, Dolný Kubín
(2)
Stredná odborná škola potravinárska, Cabajská 6, Nitra
(1)
Stredná odborná škola pri reedukačnom centre, Sološnica 1, Sološnica
(3)
Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica
(3)
Stredná odborná škola strojnícka ako organizačná zložka Spojenej školy, Československej armády 24, Martin
(4)
Stredná odborná škola technická, Kukučínova 23, Košice-Juh
(1)
Stredná odborná škola technická, Okružná 693, Čadca
(2)
Stredná odborná škola technická, Nitrianska 61, Šurany
(3)
Stredná odborná škola technická, Vranovská 4, Bratislava-Petržalka
(2)
Stredná odborná škola technická, Kukučínova 483/12, Poprad
(1)
Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola, Bratislavská cesta 10, Komárno
(4)
Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola, Svätého Štefana 81, Štúrovo
(2)
Stredná odborná škola technológií a remesiel, Ivanská cesta 21, Bratislava-Ružinov
(7)
Stredná odborná škola veterinárna, Drážovská 8/14, Nitra
(3)
Stredná odborná škola železničná v Košiciach, Palackého 14, Košice-Staré Mesto
(2)
Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom
(1)
Stredná priemyselná škola, Športová 675, Stará Turá
(2)
Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23, Trnava
(1)
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
(5)
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Karola Adlera 5, Bratislava-Dúbravka
(1)
Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica
(1)
Stredná priemyselná škola Myjava, SNP 413/8, Myjava
(9)
Stredná priemyselná škola stavebná, Veľká okružná 25, Žilina
(2)
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-Ružinov
(3)
Stredná priemyselná škola stavebná Dušana Samuela Jurkoviča, Lomonosovova 7, Trnava
(1)
Stredná priemyselná škola, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica
(4)
Stredná športová škola, Rosinská 6, Žilina
(2)
Stredná zdravotnícka škola, Moyzesova 17, Košice-Staré Mesto
(1)
Stredná zdravotnícka škola, Lichardova 1, Skalica
(2)
Stredná zdravotnícka škola, Vinohradnícka 8A, Prievidza
(2)
Stredná zdravotnícka škola, Daxnerova 6, Trnava
(6)
Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, Bratislava-Ružinov
(2)
Stredná zdravotnícka škola, Lúčna 2, Lučenec
(1)
Súkromná materská škola, Gajova 8, Bratislava
(2)
Súkromná materská škola, Vavilovova 18, Bratislava-Petržalka
(2)
Súkromná materská škola, Jegorovovo námestie 5, Košice-Dargovských hrdinov
(1)
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava-Petržalka
(2)
Súkromná materská škola, Gercenova 10, Bratislava-Petržalka
(3)
Súkromná materská škola, Kaštieľ 1, Bernolákovo
(1)
Súkromná materská škola , Lazovná 6, Banská Bystrica
(1)
Súkromná materská škola, Maloboršanská 105/12, Hrubá Borša
(1)
Súkromná materská škola, Donská 119, Bratislava
(2)
Súkromná materská škola - ELBA, Smetanova 2, Prešov
(1)
Súkromná materská škola ABCclub, SNP 1/124, Svätý Jur
(1)
Súkromná materská škola BESST, Limbová 3, Trnava
(2)
Súkromná materská škola Felix, Mikovíniho 3, Bratislava-Nové Mesto
(2)
Súkromná materská škola GULIVER, Poľovnícka 1914/3B, Banská Štiavnica
(1)
Súkromná materská škola HAPPY-TIME, Šumavská 34, Bratislava-Ružinov
(1)
Súkromná materská škola Obláčik, Hečkova 2537/9, Žilina
(1)
Súkromná materská škola Polárka, Pivonková 7, Rovinka
(1)
Súkromná materská škola Škôlka pri Lese, Kysucká 7691/4, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Súkromná materská škola TatraKUK, Malé Tatry 5A, Ružomberok
(1)
Súkromná materská škola Zdravé dieťa, Severné nábrežie 20, Košice-Džungľa
(1)
Súkromná materská škola Životný štart, Budmerice 797, Budmerice
(1)
Súkromná škola umeleckého priemyslu, J. Jesenského 624/42, Zvolen
(1)
Súkromná školská jedáleň, Česká 10, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia, Jána Jonáša 5, Bratislava-Devínska Nová Ves
(4)
Súkromná špeciálna materská škola, Slnečná 34, Banská Bystrica
(1)
Súkromná spojená škola Cambridge International School, Úprkova 3, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Súkromná spojená škola Železiarne Podbrezová, Družby 554/64, Podbrezová
(3)
Súkromná stredná odborná škola, Exnárova 20, Bratislava-Ružinov
(2)
Súkromná stredná odborná škola, Dom Odborov Antona Bernoláka 51/blok B, Žilina
(1)
Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37, Košice-Dargovských hrdino
(1)
Súkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, Žilina
(2)
Súkromná stredná odborná škola HOST, Pionierska 15, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová, Partizánska 8, Očová
(2)
Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Mostová 53, Mostová
(4)
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica
(1)
Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA, Novozámocká 220, Nitra
(2)
Súkromná stredná odborná škola Pro scholaris, Hlavná 2, Žilina
(1)
Súkromná stredná odborná škola SD Jednota Šamorín, Vinohradská 48, Šamorín
(1)
Súkromná stredná odborná škola veterinárna, Pod brehmi 6/A, Bratislava-Dúbravka
(1)
Súkromná stredná športová škola ELBA, Smetanova 2, Prešov
(2)
Súkromná základná škola, Kysucká 14, Senec
(1)
Súkromná základná škola, Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka
(2)
Súkromná základná škola, Lazovná 6, Banská Bystrica
(2)
Súkromná základná škola, Mládežnícka 51, Banská Bystrica
(1)
Súkromná základná škola, Kaštieľ 1, Bernolákovo
(1)
Súkromná základná škola, Školská 371/3, Šaľa
(1)
Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
(1)
Súkromná základná škola, Petzvalova 4, Košice-Západ
(3)
Súkromná základná škola, Hummelova 4, Bratislava
(1)
Súkromná základná škola , L. Novomeského 11 , Trenčín
(3)
Súkromná základná škola, Východná 11441/18B, Martin
(2)
Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori, Borinská 23, Bratislava-Lamač
(4)
Súkromná základná škola BESST, Limbová 3, Trnava
(1)
Súkromná základná škola Edulienka, Konventná 619/1, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Súkromná základná škola FELIX, Hurbanova 1218, Liptovský Mikuláš
(4)
Súkromná základná škola Felix, Ulica Zavarská 9, Trnava
(2)
Súkromná základná škola FUTURUM , 1.mája 169/9 , Trenčín
(2)
Súkromná základná škola FUTURUM, Moyzesova 5, Košice
(10)
Súkromná základná škola GALILEO SCHOOL, Dudvážska 6, Bratislava-Podunajské Biskupice
(2)
Súkromná základná škola Guliver, Andreja Trúchleho Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica
(4)
Súkromná základná škola International School, Poľná 1, Košice-Košická Nová Ves
(1)
Súkromná základná škola Makovičky, Baničová 14, Nitra
(2)
Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov, Znievska 2, Bratislava-Petržalka
(3)
Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada, Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
(2)
Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie, Vlčie hrdlo 50, Bratislava-Ružinov
(2)
Súkromná základná škola UNITED NATIONS ELEMENTARY SCHOOL, Javorová 644/12, Nitra
(1)
Súkromná základná umelecká škola, Hlbiny 2, Zvolen
(4)
Súkromná základná umelecká škola, Hlavná 513/30, Nová Dedinka
(1)
Súkromná základná umelecká škola, J. Jesenského 624/42, Zvolen
(2)
Súkromná základná umelecká škola, Hlavná 120, Pohronský Ruskov
(2)
Súkromná základná umelecká škola, Nová cesta 361, Bobrov
(1)
Súkromná základná umelecká škola, Lhenická 33, Budča
(3)
Súkromná základná umelecká škola, Sasinkova 1, Lužianky
(1)
Súkromná základná umelecká škola, Lúčna 8, Divín
(1)
Súkromná základná umelecká škola, Ul. 9. mája 718, Klenovec
(3)
Súkromná základná umelecká škola, ul.Terézie Vansovej 353/3, Zvolenská Slatina
(1)
Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok, Hurbanova 4, Ružomberok
(1)
Súkromná ZŠ, Česká 10, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Súkromná ZŠ WonderSchool, Bílikova 34, Bratislava-Dúbravka
(3)
Súkromná ZUŠ Ars Akademy, Veľké Uherce 137, Veľké Uherce
(1)
Súkromné centrum poradenstva a prevencie, Slnečná 5, Sereď
(1)
Súkromné centrum poradenstva a prevencie Nosko Health Prevention, Námestie A. Hlinku 56/1, Ružomberok
(1)
Súkromné gymnázium, Oravská 11, Žilina
(1)
Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec
(1)
Súkromné gymnázium, Česká 10, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Súkromné gymnázium FUTURUM, Školská 66, Trenčín
(7)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
(2)
Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium, Požiarnická 1, Košice-Juh
(2)
Súkromné konzervatórium, J. Jesenského 624/42, Zvolen
(1)
Súkromné špecializované centrum poradenstva a prevencie pre deti a žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou, Piaristická 1379/2, Nitra
(1)
Súkromný školský klub detí FUTURUM ako súčasť Súkromnej základnej školy FUTURUM, 1.mája 169/9, Trenčín
(1)
SZŠ, Strečnianska 20, Bratislava-Petržalka
(4)
V
Vzdelávacia skupina Citadela, Námestie padlých hrdinov 7, Ivanka pri Dunaji
(3)
Z
Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka
(3)
Základná škola, Tbiliská 4, Bratislava-Rača
(1)
Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok
(1)
Základná škola, Holíčska 50, Bratislava-Petržalka
(6)
Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec
(1)
Základná škola, Školská 257, Dunajská Lužná
(8)
Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa
(3)
Základná škola, Školská 4, Selce
(2)
Základná škola, Hroncova 23, Košice-Sever
(1)
Základná škola, Školská 2, Michalovce
(1)
Základná škola, Komenského 3, Bernolákovo
(4)
Základná škola, Tematínska 2092, Nové Mesto nad Váhom
(1)
Základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica
(2)
Základná škola, Slatinská 3, Beluša
(1)
Základná škola, Námestie mladosti 1, Žilina
(2)
Základná škola, Vazovova 4, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Základná škola, Novomeského 11, Trenčín
(1)
Základná škola, Vŕšok 489/20, Láb
(1)
Základná škola, Nižná Kamenica 60, Nižná Kamenica
(1)
Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske
(1)
Základná škola, Vinohradská 62, Šenkvice
(2)
Základná škola, Na bielenisku 2, Pezinok
(1)
Základná škola, Nám. sv. Ignáca 31, Leopoldov
(2)
Základná škola, Ľ. Podjavorinskej 1, Košice-Luník IX
(1)
Základná škola, Holubyho 15, Piešťany
(3)
Základná škola, A. Stodolu 60, Martin
(1)
Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava-Lamač
(1)
Základná škola, Školská ulica 276/23, Jakubov
(2)
Základná škola, Hlavná ulica 81/42, Miloslavov
(8)
Základná škola, Skuteckého 438, Gajary
(1)
Základná škola, Radošovce 338, Radošovce
(1)
Základná škola, Bronzová 1, Biely Kostol
(1)
Základná škola, Školská 1, Vinodol
(1)
Základná škola, Ivana Bukovčana 3, Bratislava-Devínska Nová Ves
(4)
Základná škola, Hlavná 25, Zlaté Klasy
(23)
Základná škola, Štiavnická cesta 26, Pukanec
(1)
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava
(3)
Základná škola, Záhorácka 95, Malacky
(3)
Základná škola, G. Bethlena 41, Nové Zámky
(1)
Základná škola, Mudroňova 83, Bratislava-Staré Mesto
(6)
Základná škola, Horná Štubňa 494, Horná Štubňa
(1)
Základná škola, Šišov 74, Šišov
(1)
Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica
(1)
Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa
(4)
Základná škola, Budatínska 61, Bratislava-Petržalka
(1)
Základná škola, Brestovec 147, Brestovec
(1)
Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
(1)
Základná škola, Nábrežie mládeže 5, Nitra
(1)
Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto
(2)
Základná škola, Lachova 1, Bratislava-Petržalka
(2)
Základná škola, Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde
(1)
Základná škola, Pionierska 33, Čaňa
(1)
Základná škola, Štvrť SNP 1415/49, Galanta
(2)
Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica
(5)
Základná škola, Klasov 20, Klasov
(1)
Základná škola, Vyhne 111, Vyhne
(1)
Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa
(1)
Základná škola, Školská 266, Rovinka
(3)
Základná škola, Medzilaborecká 11, Bratislava-Ružinov
(1)
Základná škola, Beethovenova 11, Nitra
(1)
Základná škola, Žitavská 1, Bratislava-Vrakuňa
(3)
Základná škola, Hlavná 45, Nová Dedinka
(4)
Základná škola, Jozefa Kronera 25, Martin
(3)
Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava
(3)
Základná škola, Školská 266, Kvetoslavov
(1)
Základná škola, Bobot 63, Bobot
(1)
Základná škola, Školská 194, Kalinkovo
(2)
Základná škola, Košická Belá 235, Košická Belá
(2)
Základná škola, Žlkovce 250, Žlkovce
(1)
Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok
(1)
Základná škola, Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka
(1)
Základná škola, Jarovnice 192, Jarovnice
(1)
Základná škola, Školská 4, Veľký Biel
(2)
Základná škola, Fándlyho 11, Pezinok
(2)
Základná škola, Mlynská 50, Senec
(39)
Základná škola, Kecerovce 79, Kecerovce
(3)
Základná škola, Turnianska 10, Bratislava-Petržalka
(2)
Základná škola, J. Braneckého 130/15, Trenčianska Teplá
(1)
Základná škola, Černyševského 8, Bratislava-Petržalka
(2)
Základná škola, Krosnianska 2, Košice-Dargovských hrdinov
(1)
Základná škola, Školská 840, Lehnice
(3)
Základná škola, Janova Lehota 97, Janova Lehota
(1)
Základná škola, Mierová 46, Bratislava-Ružinov
(6)
Základná škola, Kráľovohoľská 413, Šumiac
(1)
Základná škola, Plickova 9, Bratislava-Rača
(3)
Základná škola, Bieloruská 1, Bratislava-Podunajské Biskupice
(4)
Základná škola, Krčméryho 2, Nitra
(2)
Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica
(2)
Základná škola, Postupimská 37, Košice-Dargovských hrdinov
(2)
Základná škola, SNP 5, Cífer
(2)
Základná škola, Farská ulica 20, Horné Lefantovce
(1)
Základná škola, Rohožník 399, Rohožník
(7)
Základná škola, Hlinné 138, Hlinné
(1)
Základná škola - Alapiskola, Školská 330, Jelenec
(1)
Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium, Dunajská 13, Bratislava-Staré Mesto
(2)
Základná škola Andreja Kmeťa, M. R. Štefánika 34, Levice
(2)
Základná škola Bernolákova 16, Košice, Bernolákova 16, Košice-Západ
(1)
Základná škola Citadela, Zochova 6-8, Bratislava-Staré Mesto
(3)
Základná škola Dr. Ivana Dérera, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Základná škola J. G. Tajovského, Tajovského 1, Senec
(3)
Základná škola Jána Amosa Komenského, Rábska 14, Kolárovo
(1)
Základná škola Jozefa Maximiliána Petzvala, Moskovská 20, Spišská Belá
(1)
Základná škola Kataríny Brúderovej, Osloboditeľská 1 , Bratislava
(1)
Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave, Školská 2, Stupava
(10)
Základná škola Ľudovíta Fullu, Maurerova 21, Košice
(1)
Základná škola Ľudovíta Štúra, Komenského 1/A, Modra
(1)
Základná škola Ľudovíta Štúra, Pionierska 4, Šaľa
(1)
Základná škola Milana Rastislava Štefánika, Vajanského 35, Piešťany
(4)
Základná škola Milana Rastislava Štefánika, Športová 80/470, Most pri Bratislave
(1)
Základná škola Milana Rastislava Štefánika, Ul. SNP 3, Ivanka pri Dunaji
(6)
Základná škola Miloša Janošku, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš
(4)
Základná škola Narnia, Okružná 2, Banská Bystrica
(2)
Základná škola Pavla Marcelyho, Drieňová 16, Bratislava-Ružinov
(5)
Základná škola pri reedukačnom centre, Sološnica 1, Sološnica
(2)
Základná škola s materskou školou, Hlavná ulica 41/101, Bohdanovce nad Trnavou
(1)
Základná škola s materskou školou, Sibírska 39, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Základná škola s materskou školou, Borodáčova 2, Bratislava-Ružinov
(1)
Základná škola s materskou školou, Hlavná 292/82, Viničné
(1)
Základná škola s materskou školou, Rabčice 194, Rabčice
(2)
Základná škola s materskou školou, Ul. 1. mája 3, Báhoň
(5)
Základná škola s materskou školou, Nesluša 837, Nesluša
(1)
Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová
(1)
Základná škola s materskou školou, Orešie 3, Pezinok
(2)
Základná škola s materskou školou, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom
(2)
Základná škola s materskou školou, Čajkov 285, Čajkov
(1)
Základná škola s materskou školou, Nová 525, Koš
(1)
Základná škola s materskou školou, J.V.Dolinského 2, Martin
(4)
Základná škola s materskou školou, Školská 480, Likavka
(2)
Základná škola s materskou školou, Komenského 3, Smolenice
(1)
Základná škola s materskou školou, Jablonov 209, Jablonov
(1)
Základná škola s materskou školou, Horné Otrokovce 137, Horné Otrokovce
(1)
Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok
(1)
Základná škola s materskou školou, Za kasárňou 2, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Základná škola s materskou školou, Bzovík 136, Bzovík
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 339, Važec
(1)
Základná škola s materskou školou, Novozámocká 129, Nitra
(2)
Základná škola s materskou školou, Melíškova 650, Veľké Leváre
(3)
Základná škola s materskou školou, Atómová 1, Trnava
(3)
Základná škola s materskou školou, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 252, Beladice
(1)
Základná škola s materskou školou, Ul. Hlavná 200/15, Hôrky
(1)
Základná škola s materskou školou, Hlavná 3/16, Ružindol
(1)
Základná škola s materskou školou, Na Výhone 188/16, Moravany nad Váhom
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská ulica 163/9, Voderady
(1)
Základná škola s materskou školou, Sídlisko Lúky 1226, Vráble
(1)
Základná škola s materskou školou, Šarišské Bohdanovce 179, Šarišské Bohdanovce
(1)
Základná škola s materskou školou, kpt. Nálepku 43, Bánov
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 647, Trstice
(4)
Základná škola s materskou školou, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob
(1)
Základná škola s materskou školou, Riazanská 75, Bratislava-Nové Mesto
(7)
Základná škola s materskou školou, Lipové nám. 296/28, Modrý Kameň
(1)
Základná škola s materskou školou, Alekšince 395, Alekšince
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 28, Chminianska Nová Ves
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 528, Veľké Ripňany
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 373, Horná Kráľová
(1)
Základná škola s materskou školou, Jeséniova 54, Bratislava-Nové Mesto
(4)
Základná škola s materskou školou, Školská 4, Chorvátsky Grob
(6)
Základná škola s materskou školou , Suchá nad Parnou 55, Suchá nad Parnou
(1)
Základná škola s materskou školou, Častkovce 157, Častkovce
(1)
Základná škola s materskou školou, Lipovce 125, Lipovce
(1)
Základná škola s materskou školou, Česká 10, Bratislava-Nové Mesto
(2)
Základná škola s materskou školou, Jatov 189, Jatov
(1)
Základná škola s materskou školou, Kuchyňa 551, Kuchyňa
(4)
Základná škola s materskou školou, Nám.Slov.uč.tovarišstva 15, Trnava
(3)
Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie, Podkonice 284, Podkonice
(1)
Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie, Hubeného 25, Bratislava-Rača
(1)
Základná škola s Materskou školou Angely Merici, Halenárska 45, Trnava
(1)
Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského, Lednica 350, Lednica
(1)
Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského, Hubeného 25, Bratislava-Rača
(3)
Základná škola s materskou školou Jána Smreka, Melčice-Lieskové 377, Melčice-Lieskové
(1)
Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa
(2)
Základná škola s materskou školou Károlya Dömeho s vyučovacím jazykom maďarským - Döme Károly Alapiskola és Óvoda, Ďatelinová ulica 296, Iža
(1)
Základná škola s materskou školou Košeca, Školská ulica 243/1, Košeca
(1)
Základná škola s materskou školou Milana Hodžu, Škarniclova 1, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír
(1)
Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku, M. R. Štefánika 432, Varín
(1)
Základná škola s materskou školou Pavla Demitru, Centrum II 87, Dubnica nad Váhom
(2)
Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku, Ul.Štefana Náhalku 396/10, Liptovská Teplička
(3)
Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta, Braneckého 4, Trenčín
(1)
Základná škola s materskou školou svätého Gorazda, Dlhá 78, Nitra
(1)
Základná škola s materskou školou Zavar, Športová 33, Zavar
(2)
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364, Čaka č. 364, Čaka
(1)
Základná škola s materskou školou, Ulica Jána Bottu 27, Trnava, Ulica Jána Bottu 27, Trnava
(2)
Základná škola s materskou školou, Višňové 446, Višňové 446, Višňové
(3)
Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky
(1)
Základná škola s MŠ, Školská 11, Slovenský Grob
(6)
Základná škola s MŠ, Hlavná 37, Vysoká pri Morave
(4)
Základná škola Slovenského národného povstania, Ostredková 14, Bratislava-Ružinov
(2)
Základná škola Slovenského národného povstania, Partizánska 13, Sučany
(1)
Základná škola Smetanov háj č. 286/9 Dunajská Streda, Smetanov háj č. 286/9, Dunajská Streda
(8)
Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou, Školská 186/13, Chynorany
(1)
Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo
(1)
Základná škola, Rokycany 46, Rokycany 46, Rokycany
(1)
Základná umelecká škola, Pivovarská 662/80, Ilava
(1)
Základná umelecká škola, Štefánikova ulica 99/72, Poprad
(1)
Základná umelecká škola, SNP 5, Cífer
(1)
Základná umelecká škola, Štefánikova ulica 155/1, Voderady
(2)
Základná umelecká škola, Záhorácka 1918, Malacky
(2)
Základná umelecká škola, Záhorácka 1918, Malacky
(1)
Základná umelecká škola, Teplická 50, Piešťany
(2)
Základná umelecká škola, Kollárova 2, Svätý Jur
(1)
Základná umelecká škola Antona Cígera, Hviezdoslavova 12, Kežmarok
(5)