Predmet

Kuchár / kuchárka

Školská jedáleň ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Rumanová

Miesto výkonu práce
Rumanová 308, Rumanová
Termín nástupu
30.8.2021
31.7.2021
Počet študentov školy
66

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
nie
Vzdelanie
Výučný list v obore - vítaný.
Prax v gastre - vítaná.
Odborná spôsobilosť na prácu s potravinami vydaná RÚVZ - nutná.
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- príprava jedál podľa pokynov vedúcej jedálne
- výdaj jedál a nápojov počas dennej prevádzky MŠ a ZŠ
- odoberanie vzoriek jedla s predpísanou evidenciou
- starostlivosť o hygienu jedálne a priestorov kuchyne

Ďalšie požiadavky na zamestnanca:
Pozitívny prístup k práci v kuchyni a materskej a základnej škole, kladný vzťah k deťom, samostatnosť a zodpovednosť.

Práca vo vynovenej školskej kuchyni.

Finančné ohodnotenie podľa platných tabuliek a dohody.

Školská jedáleň ako súčasť Základnej školy s materskou školou
Rumanová 308
95137 Rumanová
0376588230
Kontaktná osoba
Jana Markovičová, vedúca ZŠS
0908087522