Filtre

Ľutujeme, pracovná ponuka bola obsadená.

Zobraziť podobné ponuky

Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola, Senica

Miesto výkonu práce
V. P. Tótha 31, Senica
Termín nástupu
1.9.2019
26.8.2019
Počet študentov školy
597

Požiadavky na uchádzača

- vyučený v odbore, úplné stredné odborné vzdelanie, pedagogické minimum alebo I. st. VŠ (Bc.)
- prax nie je potrebná
- hlásiť sa môžu aj záujemcovia v dôchodkovom veku spĺňajúci kvalifikačné predpoklady
Ďalšie požiadavky
Náplň práce: pedagogická činnosť v stavebníctve
Platové podmienky: platová tarifa od 671,00 € do 831,00 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie platovej tarify za odpracované roky.
Výhody: možnosť ubytovania v školskom internáte s možnosťou odberu celodennej stravy.
Výberové konanie sa uskutoční dňa 26. 08. 2019 o 10.00 hod. v budove SOŠ Senica.
V prípade záujmu posielajte svoje životopisy a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru na e-mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: Stredná odborná škola, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica.
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 034/6983441, personálna a mzdová účtovníčka