Filtre

Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola, Senica

Miesto výkonu práce
V. P. Tótha 31, Senica
Termín nástupu
1.9.2019
26.8.2019
Počet študentov školy
597

Požiadavky na uchádzača

- vyučený v odbore, úplné stredné odborné vzdelanie, pedagogické minimum alebo I. st. VŠ (Bc.)
- prax nie je potrebná
- hlásiť sa môžu aj záujemcovia v dôchodkovom veku spĺňajúci kvalifikačné predpoklady
Ďalšie požiadavky
Náplň práce: pedagogická činnosť v stavebníctve
Platové podmienky: platová tarifa od 671,00 € do 831,00 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie platovej tarify za odpracované roky.
Výhody: možnosť ubytovania v školskom internáte s možnosťou odberu celodennej stravy.
Výberové konanie sa uskutoční dňa 26. 08. 2019 o 10.00 hod. v budove SOŠ Senica.
V prípade záujmu posielajte svoje životopisy a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru na e-mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: Stredná odborná škola, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica.
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 034/6983441, personálna a mzdová účtovníčka

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola
V. P. Tótha 31
90501 Senica
www.sossenica.sk
0346512713, 0346513790, 0346983440
Kontaktná osoba
Katarína Valentová
034 698 3441