Zverejnenie pracovnej ponuky bolo ukončené.

Hospodár/ka

Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého, Rožňava

Miesto výkonu práce
Kósu Schoppera 22, Rožňava
Termín nástupu
1.12.2021
22.11.2021
Počet študentov školy
121
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”

Požiadavky na uchádzača

Word, Excel, Outlook - pokročilý, hospodárska korešpondencia - pokročilý
Vzdelanie
stredoškolské s maturitou ekonomického smeru
Ďalšie požiadavky
Životopis, motivačný list, čestné prehlásenie o bezúhonnosti a súhlas so spracovaním osobných údajov je potrebné zaslať do 22.11.2021
Náplň práce:
vybavovanie korešpondencie školy
príprava dokladov pre účtovníčku
komunikácie s inštituciami a zriaďovateľom
príprava podkladov pre zriaďovateľa

Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého
Kósu Schoppera 22
04801 Rožňava
0587885857
Kontaktná osoba
PhDr. Erika Hančovská
+421908970481