Zverejnenie pracovnej ponuky bolo ukončené.

Sekretárka riaditeľa

Základná škola, Cífer

Miesto výkonu práce
SNP 5, Cífer
Termín nástupu
1.11.2021
1.11.2021
Počet študentov školy
431
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”.

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Internet pokročilý, Office 365, EduPage, ...
Vzdelanie
Minimálne SŠ,
IT zameranie výhodou
Ďalšie požiadavky
Pozícia - náplň:
Správa administratívy v elektronických systémoch, správa sekretariátu, ...
Mzda v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z v závislosti od dosiahnutého vzdelania, IKT skúseností a dĺžky praxe (cca. od 750 € brutto).
Profesijné životopisy zasielajte na zverejnenú mailovú adresu.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Na osobný pohovor je potrebné priniesť kópiu dokladu o požadovanom vzdelaní.
Všetci uchádzači pozvaní na osobný pohovor budú informovaní o výsledkoch výberového konania.

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola
SNP 5
91943 Cífer
www.zscifer.edupage.org
0335599125
Kontaktná osoba
Pavol Sagan
0335599125