Upratovačka

Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, Senica

Miesto výkonu práce
V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica
Termín nástupu
25.10.2021
25.10.2021
Počet študentov školy
597

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
nevyžadujú sa PC znalosti
Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady sa nevyžadujú.
Skúsenosti s upratovaním veľkých plôch a poschodí, izieb, sociálnych zariadení, tried, kancelárií, umývanie okien.. atď.
Hľadáme zodpovednú, pracovitú a precíznu osobu.
Ďalšie požiadavky
Platové podmienky:
- platová trieda 1. od sumy 572,00 € v hrubom do sumy 686,50 € v hrubom podľa tabuľky Základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od rokov praxe.

Pracovná náplň:
- upratovanie v budove Školského internátu pri Strednej odbornej škole podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica (chodby, schody na všetkých poschodiach, izby, sociálne zariadenia, kancelárie, triedy, okná...atď.)
Pracovná doba: od 7:30 hod. do 15:30 hod.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte, prosím, svoje žiadosti a životopisy na adresu: Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica alebo na e-mail:
[email protected]
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 0346983441, e-mail: [email protected]
Po posúdení jednotlivých životopisov budú vybraní uchádzači o pracovnú pozíciu kontaktovaní a pozvaní na plánované výberové konanie.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách
V. Paulínyho Tótha 31/5
90501 Senica
www.sossenica.sk
0346512713,0346513790,0346983440
Kontaktná osoba
Katarína Valentová
0346983441