Kuchár / kuchárka

Súkromná spojená škola Cambridge International School, Bratislava-Staré Mesto

Miesto výkonu práce
Úprkova 3, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
1.12.2021
12.11.2021
Počet študentov školy
234
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”.

Požiadavky na uchádzača

Ďalšie požiadavky
Súkromná spojená škola Cambridge International School so sídlom v Horskom parku (Bratislava - Staré mesto) hľadá Kuchárku/Kuchára na hlavný pracovný pomer do našej školskej jedálne. Jedáleň poskytuje desiaty, obedy a olovranty pre školu a štyri škôlky. V priemere vydáme okolo 700 jedál denne našim deťom a zamestnancom.

Náplňou práce bude:
- samostatná príprava pokrmov podľa denného jedálneho lístka
- samostatné vedenie práce v školskej jedálni.

Pracovná doba bude od pondelka do piatku od 6:00 do 14:00.
Hrubá mzda: 1000EUR/mesačne

Zamestnanecké výhody, benefity
+ Multisport Card
+ chutné, zdravé a dotované obedy v našej školskej jedálni
+ dlhodobé a perspektívne zamestnanie
+ práca v moderne zariadenej kuchyni
+ poskytovanie pracovného oblečenia

Informácie o výberovom konaní
Sme radi, že Vás pri hľadaní práce zaujala naša ponuka. Ak spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám, prosím, Váš životopis na: [email protected] alebo zavolajte na číslo: 0903 246 540.
Všetky žiadosti budú starostlivo a objektívne posúdené podľa vopred stanovených kritérií.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní však budú iba uchádzači vybraní na pohovory.

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná spojená škola Cambridge International School
Úprkova 3
81104 Bratislava-Staré Mesto
www.cambridgeschool.eu
20720679
Kontaktná osoba
Recruitment team
+421907999103