Školník

Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, Senica

Miesto výkonu práce
V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica
Termín nástupu
1.10.2021
1.10.2021
Počet študentov školy
597

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
nevyžadujú sa PC znalosti
Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady: stredné vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Prax sa nevyžaduje sa, vyžaduje sa manuálna zručnosť a vodičský preukaz

Platové podmienky:
- platová trieda 3. od sumy 607,00 eur v hrubom až do sumy 728,50 eur podľa tabuľky Základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od dosiahnutého vzdelania a rokov praxe.

Pracovná náplň:
- vykonávanie pravidelného kosenia celého školského areálu i všetkých prevádzkových pracovísk, odstraňovanie všetkých vzniknutých závad, v prípade potreby zastupuje vodiča, zodpovednosť za sklad čistiacich prostriedkov

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte, prosím, svoje žiadosti a životopisy na adresu: Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica alebo na e-mail: [email protected] Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 0346983441, [email protected]
Po posúdení jednotlivých životopisov budú vybraní uchádzači o pracovnú pozíciu kontaktovaní a pozvaní na plánované výberové konanie.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách
V. Paulínyho Tótha 31/5
90501 Senica
www.sossenica.sk
0346512713,0346513790,0346983440
Kontaktná osoba
Katarína Valentová
0346983441