Zverejnenie pracovnej ponuky bolo ukončené.

Ekonóm/ka

Základná umelecká škola Miloša Ruppeldta, Bratislava-Staré Mesto

Miesto výkonu práce
Panenská 11, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
24.5.2021
31.7.2021
Počet študentov školy
694

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Microsoft Word, Microsoft Excel
Vzdelanie
úplné stredoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Pozícia
Ekonóm/ekonómka, účtovník/účtovníčka
Náplň práce
• Komplexné zabezpečenie účtovnej agendy, znalosť programu WinIBEU vítaná
• Styk s ekonomickým oddelením zriaďovateľa (magistrát hl. mesta SR Bratislava)
• Vypracovanie ročného rozpočtu a jeho čerpanie
• Príprava účtovných a štatistických výkazov
• Evidencia výberu školného
• Styk s bankou
• Riadenie hospodársko-správneho útvaru účtovníckej a personálnej agendy (pozície - personalista/mzdár, školník/kurič, upratovačky, vrátnici)

• skúsenosti s rozpočtovou organizáciou/ školou výhodou
• zodpovedný a spoľahlivý prístup

Ponúkame
• Mzda: min. 740 EUR btt + osobné ohodnotenie
• Termín nástupu: IHNEĎ, prípadne dohodou
• Požadovaná prax: minimálne 2 roky praxe
• kultúrne podujatia a spoločenské posedenia
• MultiSport kartu

Adresa školy alebo zariadenia
Základná umelecká škola Miloša Ruppeldta
Panenská 11
81103 Bratislava-Staré Mesto
54415552,0254414661
Kontaktná osoba
Alexandra Pažická
+421254415552