Filtre

Ľutujeme, pracovná ponuka bola obsadená.

Zobraziť podobné ponuky

Účtovník/čka

Gymnázium M.K., Banská Bystrica

Miesto výkonu práce
Mládežnícka 51, Banská Bystrica
Termín nástupu
2.9.2019
6.9.2019
Počet študentov školy
309

Požiadavky na uchádzača

stredoškolské s maturitou, vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva v programe WinIBEU v štátnej rozpočtovej organizácii
- pripravovanie účtovných a štatistických výkazov
- mesačné, štvrťročné a ročné uzávierky

Ďalšie informácie:
- miesto výkonu práce v sídle školy
- možnosť dohodnúť druh pracovného pomeru
- základná zložka mzdy v zmysle platnej legislatívy podľa dosiahnutého vzdelania

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.