Zástupca riaditeľa

Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia, Bratislava-Devínska Nová Ves

Miesto výkonu práce
Jána Jonáša 5, Bratislava-Devínska Nová Ves
Termín nástupu
19.8.2024
2.8.2024
Počet študentov školy
365
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenia vlády SR č. 296/2022, ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme od 1.9.2023. Ponúkame motivujúce osobné ohodnotenie, príplatok za riadenie.
nie

Požiadavky na uchádzača

MS Office – pokročilý; www,internet – pokročilý, Edupage - pokročilý, aSc agenda - pokročilý, MS Teams
Podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch, ktorým sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických a odborných zamestnancov a v súlade s vyhláškou MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov. Požadovaným stupňom vzdelania je najmenej vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa.

Iné požiadavky súvisiace s obsadzovaným pracovným miestom:
• zaradenia do kariérového stupňa samostatný pedagogický zamestnanec, pedagogický zamestnanec s prvou atestáciou alebo pedagogický zamestnanec s druhou atestáciou,
• minimálna prax 5 rokov,
• preferujeme učiteľa všeobecno- vzdelávacích predmetov- kombinácia matematika, informatika, jazyk
• absolvovanie funkčného vzdelávania,
• bezúhonnosť,
• zdravotná spôsobilosť,
• ovládanie štátneho jazyka,
• anglický alebo nemecký jazyk výhodou
Ďalšie požiadavky
Náplň práce a požiadavky:
• zabezpečovanie úloh pedagogicko-organizačného charakteru z poverenia riaditeľa školy,
• zabezpečovanie organizačno-administratívnych úloh (štatistiky, edu – zber),
• správa elektronického systému školy (EDUPAGE),
• kontrolná činnosť výchovno-vzdelávacej práce zamestnancov/účasť na ich hodnotení,
• pedagogická činnosť v rozsahu vyplývajúcom zo zákona,
• aktívna účasť na realizácii/tvorbe koncepcie školy,
• znalosť a dodržiavanie legislatívy,
• manažérske a organizačné schopnosti,
• schopnosť viesť ľudí a prirodzene ich podporovať v osobnom i profesijnom rozvoji,
• výborné komunikačné zručnosti, schopnosť budovať pozitívne vzťahy,
• schopnosť vytvárať príjemné pracovné prostredie s atmosférou dôvery a kooperácie

Ponúkame šancu pracovať v modernej súkromnej podnikovej škole, ktorá ide cestou duálneho vzdelávania. Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí majú chuť neustále sa profesionálne rozvíjať (školenia zabezpečujeme, sú bezplatné). Možnosť odborného vzdelávania v zahraničí cez program Erasmus+.

Benefity:
• Osobný príplatok
• Čiastočná dotácia stravy
• Týždenný pracovný čas 37,5h (z toho 22h priama pedagogická činnosť)
• Nárok na dovolenku 8 + 1 týždeň
• Prehĺbenie vlastnej kvalifikácie v centre technického vzdelávania Duálna akadémia, z.z.p.o.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám prosím Vaše CV. Kontaktovať budeme vybraných záujemcov. Vďaka.

Tešíme sa na Vás!

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia
Jána Jonáša 5
84306 Bratislava-Devínska Nová Ves
02/69307211,+421 2 69 307 210
Kontaktná osoba
Dana Preisingerová
0903281427