Predmet

Pedagogický asistent

Súkromná materská škola Krasňanko, Bratislava-Rača

Miesto výkonu práce
Hrušková 2D, Bratislava-Rača
Termín nástupu
1.9.2024
31.7.2024
100%
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
základné znalosti Word, Excel
Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
* Individuálny prístup a práca pri vzdelávacích aktivitách a každodenných činnostiach s dieťaťom s rôznymi potrebami
* Podpora detí v rozvoji sociálnych, emocionálnych a kognitívnych schopnostiach
* Zabezpečenie bezpečného a podnetného prostredia pre deti
Požiadavky:
* Skúsenosť s prácou s deťmi so špeciálnymi potrebami výhodou, ale nie je podmienkou
* Znalosť Montessori pedagogiky výhodou, ale nie je podmienkou
* Trpezlivosť, empatia a komunikačné schopnosti
* Schopnosť pracovať v tíme a prispôsobiť sa rôznym potrebám detí a kolegov
* Ochotu osobnostne rásť a vzdelávať sa
Ponúkame:
* Prácu v stabilnom a podporujúcom kolektíve
* Možnosť profesijného rastu a ďalšieho vzdelávania
* Stabilný pracovný čas
* Príjemné a moderné pracovné prostredie

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná materská škola Krasňanko
Hrušková 2D
83106 Bratislava-Rača
0948174994
Kontaktná osoba
Michaela Benková
0948 174 994