Mzdový účtovník

Stredná zdravotnícka škola, Košice-Staré Mesto

Miesto výkonu práce
Moyzesova 17, Košice-Staré Mesto
Termín nástupu
24.6.2024
7.6.2024
Počet študentov školy
515
Platové podmienky
V zmysle zákona č. č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Internet-pokročilý, Word, Excel, program VEMA
- úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná ekonomika
- minimálne 3-ročná prax
- znalosť príslušnej legislatívy v školstve výhodou
Ďalšie požiadavky
Náplň práce pozície personalista-mzdár:
-zabezpečuje personálnu politiku v priamom prepojení na problematiku odmeňovania, vedie pracovno-právnu a personálnu agendu zamestnancov školy
- zodpovedá za kompletné spracovanie podkladov ku mzdám
- zabezpečuje vyúčtovanie cestovných príkazov

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná zdravotnícka škola
Moyzesova 17
04176 Košice-Staré Mesto
0556221189
Kontaktná osoba
Ing. Zuzana Turianska
0911 169 317