Upratovačka

Gymnázium Jána Hollého, Trnava

Miesto výkonu práce
Na hlinách 7279/30, Trnava
Termín nástupu
1.6.2024
28.5.2024
Počet študentov školy
572
Platové podmienky
V zmysle zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia vlády Slovenskej republiky č 296/2022 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
ukončené základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- denné upratovanie určených priestorov
Pracovný čas:
- 37,5 hod/týždeň (bez prestávok na odpočinok a jedenie)
- poobedňajšia zmena - od 11.30 hod do 19.30 hod
Požiadavky na uchádzača:
- fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, svedomitosť, pracovitosť
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte, prosím, svoje žiadosti a životopisy na adresu: Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, 917 01 Trnava alebo na e-mail: [email protected].
Kontaktná osoba: Miriam Volná, hospodárka školy
Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky, prípadne elektronicky.

Adresa školy alebo zariadenia
Gymnázium Jána Hollého
Na hlinách 7279/30
91701 Trnava
www.gymholl.edupage.org
0335571411
Kontaktná osoba
Miriam Volná
0335571415