Predmet

Kuchár / kuchárka

Základná škola, Gemerská Poloma

Miesto výkonu práce
Sládkovičova 487, Gemerská Poloma
Termín nástupu
1.6.2024
24.5.2024
Počet študentov školy
135
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
žiadne
Vzdelanie
výučný list v odbore kuchár
Ďalšie požiadavky
INFORMÁCIA O PRACOVNOM MIESTE
● Miesto práce: Základná škola, Sládkovičova ulica 487/17, 049 22 Gemerská Poloma
● Predpokladaný termín nástupu: 1. jún 2024
● Druh pracovného pomeru: plný úväzok na dobu určitú s možnosťou predĺženia na neurčito

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI
kuchár/kuchárka v školskej jedálni, rozsah úväzku: 100 %
● zabezpečovanie výroby a odbytu jedál a nápojov v školskej jedálni;
● zabezpečovanie konzumácie jedál a nápojov pre žiakov v čase ich pobytu v škole, pre zamestnancov školy a iných stravníkov v zmysle metodických pokynov a pokynov k stravovaniu

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
● požadované vzdelanie: výučný list v odbore kuchár
● ovládanie štátneho jazyka, spôsobilosť na právne úkony a bezúhonnosť
● zdravotná a odborná spôsobilosť
● vítané sú skúsenosti s uvedeným druhom práce, prípadne s prácou v školskom prostredí

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ
Žiadosť o zamestnanie s priloženým profesijným životopisom a uvedenou emailovou adresou je potrebné zaslať mailom alebo poštou do 24. 05. 2024. Záujemcovia budú v prípade potreby pozvaní aj na osobný pohovor.
ADRESA: Základná škola, Sládkovičova ulica 487/17, 049 22 Gemerská Poloma
KONTAKTNÁ OSOBA: Mária Dovalová, vedúca ŠJ
Tel. číslo: 058/7950148 [email protected]

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola
Sládkovičova 487
04922 Gemerská Poloma
0587950117
Kontaktná osoba
Vladimír Vnenčák
+421911287142