Predmet

Recepčný/á

Hotelová akadémia, Košice-Juh

Miesto výkonu práce
Južná trieda 10, Košice-Juh
Termín nástupu
1.6.2024
10.5.2024
Počet študentov školy
504
Platové podmienky
Nástupný plat podľa zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme.

Plat: 884,00 € + príplatky
nie

Požiadavky na uchádzača

práca s PC (MS Office, práca s elektronickou poštou, internet), skúsenosti s prácou v rezervačným systémom AGNIS
Vzdelanie
Požiadavky:
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
- aspoň 1 cudzí jazyk na komunikačnej úrovni (ANJ, RUJ,)
- práca s PC (MS Office, práca s elektronickou poštou, internet)
- fakturácia
- práca s pokladňou
Ďalšie požiadavky
Ostatné predpoklady:
- druhý cudzí jazyk výhodou
- skúsenosti s prácou na recepcii a rezervačným systémom
- schopnosť zvládať aj náročné situácie
- flexibilita
- ochota pracovať nepretržitej prevádzke 24/7 (cez víkend a v noci)

Náplň práce:
- budete prvý kontakt - uvítanie s hosťom
- aktívna komunikácia s hosťom osobne, e-mailom či telefonicky
- práca s rezervačným systémom
- práca s hotovosťou a platobným terminálom
- vystavovanie faktúr a účtov pre hostí
- predaj doplnkových služieb
- poskytovanie informácií
- svojim prístupom prispievať k príjemnému pracovnému prostrediu
- schopnosť pracovať v tíme, koordinácia s ostatnými oddeleniami
- usmerňovanie žiakov v rámci praxe na recepcii školy

Adresa školy alebo zariadenia
Hotelová akadémia
Južná trieda 10
04001 Košice-Juh
0557260705,055/7260705
Kontaktná osoba
Ing. Rastislav Batromij, MBA
0918 344 329