Školník

Základná škola, Trenčín

Miesto výkonu práce
Dlhé Hony 1, Trenčín
Termín nástupu
1.5.2024
25.4.2024
Počet študentov školy
639
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
áno

Požiadavky na uchádzača

nižšie stredné odborné vzdelanie, stredné odborné vzdelania, úplné stredné odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Pracovná náplň a požiadavky na zamestnanca:

- vykonávanie jednoduchých opráv a bežnej údržby majetku školy a školských priestorov
- udržiavanie čistoty a poriadku v areáli školy
- údržbu a starostlivosť o zeleň v areáli školy
- odstraňovanie snehu a ľadu v zimných mesiacoch
- základná znalosť inštalatérskych a zámočníckych činností
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- vodičský preukaz a zváračské skúšky- vítané
- prax na danej pozícii je vítaná

Vhodné aj pre vitálneho dôchodcu

Žiadosti zasielajte na mailovú adresu školy, prípadne pošlite poštou, alebo prineste osobne.

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola
Dlhé Hony 1
91101 Trenčín
0326521O12
Kontaktná osoba
Michal Galko
0902911089