Pomocná sila do kuchyne

Súkromná školská jedáleň ako súčasť Súkromnej materskej školy, Bratislava-Petržalka

Miesto výkonu práce
Vavilovova 18, Bratislava-Petržalka
Termín nástupu
15.4.2024
8.4.2024
Počet študentov školy
115
Platové podmienky
EUR 950,00 brutto/mesačne
áno

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností.
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- pomocné práce v kuchyni pri príprave jedla
- výdaj jedla
- umývanie riadu
- udržiavanie čistoty v kuchyni a jedálni
- podmienka: nefajčiar

Kto sme?
Sme medzinárodná materská a základná škola v Bratislave-Petržalke. Bližšie informácie o nás nájdete na našej webstránke www.brilliantstars.sk.

Čo ponúkame?
Plat: EUR 950,00 brutto/mesačne
Prácu v príjemnom a medzinárodnom kolektíve

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite nám, prosím, Váš životopis na mailovú adresu [email protected].

Súkromná školská jedáleň ako súčasť Súkromnej materskej školy
Vavilovova 18
85101 Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba
Mgr. Ingrid Hasáková
+421 2 6241 4292