Pomocná sila do kuchyne

Základná škola, Levice

Miesto výkonu práce
Pri Podlužianke 6, Levice
Termín nástupu
26.8.2024
30.6.2024
Počet študentov školy
681
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
áno

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
internet, mailová komunikácia, EduPage
ukončená stredná škola s maturitou alebo SOU ukončené odbornou skúškou/maturitou zameraná na odbor potravinárstvo (ideálne v odbore kuchár, spoločné stravovanie a pod.)

Ďalšie požiadavky
Chceš pracovať v našej škole, kde to žije? Tak to si nás práve našiel! Sme škola plná priateľských ľudí, ktorí svoju prácu robia s láskou, so zanietením a kreatívne. Ak sa chceš stať našou súčasťou pošli nám svoj životopis a buď jedným z nás. Práca nie je jednoduchá, preto sa prihlás, len ak si ochotná/ý fyzicky pracovať. Tešíme sa na Teba!

Pracovná doba 6:30 - 14:30 hod.

Náplň práce:
- vydávanie jedál a nápojov
- odoberanie vzoriek jedla s predpísanou evidenciou
- prestieranie pre deti v jedálni
- umývanie riadu, zariadení a priestorov kuchyne
- čistenie zeleniny, ovocia
- dodržiavanie technologických postupov, receptúr, HACCP
Overujeme si referencie u bývalých zamestnávateľov.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte, prosím, svoje žiadosti a životopisy na adresu: [email protected]

Po posúdení jednotlivých životopisov budú vybraní uchádzači o pracovnú pozíciu kontaktovaní a pozvaní na plánované výberové konanie.

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola
Pri Podlužianke 6
93401 Levice
+421366305260, +421945456152
Kontaktná osoba
PaedDr. Mária Kováčiková
0945456152