Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola technológií a remesiel, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Ivanská cesta 21, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
1.5.2024
15.4.2024
Počet študentov školy
615
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Microsoft Word - pokročilý, Microsoft Excel - základy, Microsoft Outlook - základy
Vzdelanie
SŠ s maturitou alebo VŠ 1. stupňa alebo VŠ 2. stupňa
Zameranie, odbor : inštalatér, technik energetických zariadení budov, stavebníctvo, mechanik stavebno-inštalačných zariadení
Ďalšie požiadavky
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zabezpečovanie odborného výcviku žiakov SŠ študijného odboru technik energetických zariadení budov

Osobnostné predpoklady a zručnosti :
- pedagogické minimum NIE JE PODMIENKOU prijatia do pracovného pomeru,
- záujem o výchovno-vzdelávaciu prácu,
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov,
- flexibilita a dobré organizačné schopnosti,
- korektné plnenie si pracovných povinností

Minimálne vzdelanie : stredoškolské vzdelanie s maturitou

Zamestnanecké výhody, benefity:
- zodpovedná práca s vysokou mierou sebarealizácie s perspektívou dlhodobej pracovnej príležitosti v zázemí stabilnej spoločnosti,
- letná a zimná odmena do výšky funkčného platu,
- príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- možnosť ubytovania,
- možnosť parkovania v areáli školy,
- teambuilding aktivity
- ďalšie benefity budú predstavené pri osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu posielajte svoj štrukturovaný životopis na email [email protected]

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola technológií a remesiel
Ivanská cesta 21
82375 Bratislava-Ružinov
www.sostar.sk
02/43425086
Kontaktná osoba
Mgr. Lucia Szkuráková, PhD.
0905 468 818