Upratovačka

Školská jedáleň pri Základnej škole, Svätý Jur

Miesto výkonu práce
Kollárova 5, Svätý Jur
Termín nástupu
8.2.2024
14.2.2024
Rozsah úväzku
50%
Počet študentov školy
440
Platové podmienky
Platové podmienky: stanovujú sa v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, nástupný plat 450 Eur brutto. platu.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
Pracovná pozícia:
- upratovačka v školskej jedálni (50% pracovný úväzok) – zastupovanie

Kvalifikačné predpoklady:
- neustanovujú sa

Iné požiadavky:
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, dochvíľnosť, diskrétnosť
- zdravotná spôsobilosť

Hlavná pracovná náplň:
- zodpovednosť za čistotu priestorov školskej jedálne,
- čistenie a umývanie priestorov školskej jedálne a kuchyne, umývanie tácok, čistenie a dezinfekcia stolov a stoličiek, umývanie a dezinfekcia hygienických zariadení, dopĺňanie mydla, dezinfekcie a ruky a utierok a ostatné pomocné činnosti podľa potreby,
- pracovná doba od 11.15 hod. do 15.00 hod.
Ďalšie požiadavky
Informácie o pracovnom mieste:
Mesto výkonu práce: Školská jedáleň, Kollárova 2B, 900 21 Svätý Jur
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: na dobu určitú – zastupovanie, 50% pracovný úväzok
Žiadosti je možné predkladať písomne na adresu Mestský úrad, Prostredná 29, 900 21 Svätý Jur, alebo mailom na [email protected].
K žiadosti je potrebné priložiť štruktúrovaný profesijný životopis, mailový a telefonický kontakt.

Adresa školy alebo zariadenia
Školská jedáleň pri Základnej škole
Kollárova 5
90021 Svätý Jur
44971597
Kontaktná osoba
Ľubica Lackovičová
0249202310