Riaditeľ

Súkromná základná škola Felix, Trnava

Miesto výkonu práce
Ulica Zavarská 9, Trnava
Termín nástupu
1.5.2024
31.3.2024
100%
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Kancelársky balík MS Office - pokročilý, Internet - pokročilý
Ďalšie požiadavky
Do nášho tímu hľadáme člena/členku vedenia, ktorý/-á sa na vzdelávanie pozerá s víziou naplnenia poslania školy Felix - pomôcť deťom vyrásť v dobrých, múdrych, sebavedomých, a preto šťastných ľudí. Má rád/rada prácu s ľuďmi, výzvy a nové dobrodružstvá.
Dokáže vytvárať rešpektujúce prostredie medzi žiakmi, kolegami a rodičmi. Je pre nich prirodzeným lídrom tak, aby spoločne s rodičmi vytvorili vzájomne spolupracujúcu komunitu.

Pracovná náplň:
- vedenie tímu učiteľov
- organizačné vedenie školy
- úzka komunikácia a spolupráca so zriaďovateľom a externými poradcami

Čo požadujeme:
- sociálno-komunikačné zručnosti
- empatický prístup
- systematickú prácu
- zodpovednosť
- rozvážnosť
- prehľad v školskej legislatíve
- manažérske zručnosti
- skúsenosti s vedením tímu.

Ďalšie benefity:
- mladý dynamický kolektív
- možnosť vzdelávať sa a rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie.

Viac informácii o našej škole (metódach a formách vyučovania) nájdete na našom webe: felixtrnava.sk

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná základná škola Felix
Ulica Zavarská 9
91728 Trnava
www.felixtrnava.sk
0918 105 888
Kontaktná osoba
Lucia Krajčovičová
0918105888