Školník

Súkromná spojená škola European English School, Prešov

Miesto výkonu práce
Solivarská 28, Prešov
Termín nástupu
12.2.2024
6.2.2024
Rozsah úväzku
50%
Počet študentov školy
353
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
nevyžadujú sa
Vzdelanie
stredné
vodičský preukaz skup. B
Ďalšie požiadavky
Pracovná náplň:

vykonávanie údržbárskych a drobných remeselných prác, jednoduchých opráv, bežná oprava a údržba elektrických, kúrenárskych a vodovodných inštalácií, udržiavanie čistoty a poriadku v areáli školy a v pridelených priestoroch, odstraňovanie snehu a ľadu z chodníkov a schodísk v zimných mesiacoch, v letných kosenie areálu a zabezpečenie plynulej prevádzky školy.

Vítaný je flexibilný, fyzicky a technicky zdatný uchádzač so zmyslom pre poriadok.

Práca vhodná napr. pre aktívneho dôchodcu alebo výsluhového dôchodcu.

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná spojená škola European English School
Solivarská 28
08005 Prešov
0517713263,051-7713263
Kontaktná osoba
Sekretariát školy
0948134538