Koordinátor práce s mládežou

Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Svätoplukova 2, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
1.4.2024
31.3.2024
Počet študentov školy
510
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Office 365, Správa sociálnych sietí a Wordpressu – výhodou
Vzdelanie
- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
- Anglický jazyk – minimálne na úrovni B2. Znalosť jazyka je potrebná najmä pre potreby riadenia projektu Erasmus +
- Rýchla orientácia v školských systémoch – na škole sa pracuje v dvoch školských systémoch, do ktorých Vás zaučíme
- - Správa sociálnych sietí a Wordpressu – výhodou
Ďalšie požiadavky
Projektový a študijný koordinátor

Do nášho nepedagogického tímu hľadáme proaktívnu a komunikatívnu osobu, ktorá bude mať na zodpovednosti najmä správu žiackej agendy a riadenie projektov ( napr. Erasmus +).

Hlavnou náplňou je:

- riadenie projektu Erasmus+
- správa žiackej agendy v školských systémoch
- zabezpečenie prijímacieho konania žiakov zo ZŠ
- propagácia školy (web a sociálne siete, iné propagačné média)
- spracovanie štatistík

Medzi hlavné úlohy patrí najmä pravidelná komunikácia so žiakmi, učiteľmi, rodičmi, príslušnými úradmi a uchádzačmi o štúdium.

Nástup možný od 1.februára 2024

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky
Svätoplukova 2
82108 Bratislava-Ružinov
www.beautycare-study.sk
0250261651,0255421614,+421 2 210 259 10
Kontaktná osoba
Nora Mokošová
0917829800