Hlavný kuchár / kuchárka

Materská škola, Trenčín

Miesto výkonu práce
Šafárikova, Trenčín
Termín nástupu
2.4.2024
29.3.2024
Počet študentov školy
82
Platové podmienky
Platová trieda 2 - od 851,- € v hrubom podľa tabuľky Základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
nevyžaduje sa
Vzdelanie
Výučný list v odbore kuchár.
Stredoškolské s maturitou v oblasti spoločného stravovania.
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
• príprava jedál podľa predpísaných technologických postupov,
• obsluha kuchynských strojov na výrobu pokrmov, chladiacich a mraziacich zariadení,
• pomoc pri výdaji jedál,
• dodržiavanie hygienických zásad a predpisov, starostlivosť o správne uskladnenie ovocia a zeleniny, dodržiavanie predpisov HACCP
• zodpovednosť za inventarizáciu skladu potravín, materiálu.

Ďalšie predpoklady na výkon činnosti:
• zdravotná spôsobilosť na prácu v zariadení verejného stravovania,
• zdravotný preukaz,
• prax v odbore,
• zodpovednosť, samostatnosť, disciplína.

Adresa školy alebo zariadenia
Materská škola
Šafárikova
91108 Trenčín
[email protected]
0911046627
Kontaktná osoba
Barbora Vašeková
0911046627