Ekonóm/ka

Centrum poradenstva a prevencie, Trnava

Miesto výkonu práce
M.Sch. Trnavského 398/2, Trnava
Termín nástupu
1.6.2023
31.5.2023
100%
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

úplné stredné všeobecné vzdelanie, úplné stredná odborné vzdelanie ekonomického zamerania, VŠ ekonomického zamerania
Ďalšie požiadavky
Hľadáme všeobecnú administratívnu pracovníčku ekonomické oddelenie
Náplň práce:
- vystavovanie faktúr
- kontrola podkladov ku mzdám
- vyúčtovanie rozpočtových opatrení
- kontrola úhrad pohľadávok
- vymáhanie pohľadávok
- inventarizácia, správa majetku
- komunikácia s dodávateľmi, so zriaďovateľom
- vypracovanie výkazov, zodpovednosť za vypracovanie a dodržiavanie rozpočtu
- komunikácia s externým mzdovým a personálnym účtovníkom
- zabezpečovanie školení zamestnancov ekonomického oddelenia
- sledovanie aktualizácií zákonov
- zabezpečovanie prípravy a tvorby ekonomických dokumentov, smerníc
- práca so štátnou pokladnicou, komunikácia s bankou, zadávanie platobných príkazov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Adresa školy alebo zariadenia
Centrum poradenstva a prevencie
M.Sch. Trnavského 398/2
91701 Trnava
0335514423
Kontaktná osoba
Mgr. Andrea Mršťáková
0918418775