Sekretárka riaditeľa

Súkromná základná škola Felix, Žilina

Miesto výkonu práce
Jarná 20, Žilina
Termín nástupu
13.2.2023
25.1.2023
Rozsah úväzku
50%
Platové podmienky
Individuálne ohodnotenie v závislosti od praxe a formy spolupráce
nie

Požiadavky na uchádzača

Office - Word, Excel, práca so zdieľanými dokumentami (Google Drive)
Vzdelanie
stredoškolské, vhodné aj pre aktívneho študenta
Ďalšie požiadavky
Do nášho tímu SZŠ FELIX Žilina, Jarná 20 hľadáme aktívneho office manažéra/ku! Ak by si rád/a pracoval/a v dynamickom kolektíve a spolupracoval/a na rozvoji mladej žilinskej školy, ktorá je súčasťou celoslovenskej siete škôl Felix, neváhaj sa nám ozvať. Pozícia je vhodná aj pre študentov, časový úväzok flexibiline podľa dohody.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- administratívna a organizačná podpora vedenia školy
- komunikácia s úradmi, firmami, partnermi školy
- evidencia, príprava a archivácia dokumentov
- spracovanie pošty (evidencia a styk s poštou)
- prieskum trhu, vytváranie objednávok
- asistencia pri spracovaní projektov a dokumentácie
- operatívne riešenie pridelených úloh
- riešenie drobných opráv a technických problémov v priestoroch školy (napr. tlačiareň, projektor, notebooky)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- komunikačné schopnosti
- organizačné zručnosti
- profesionálna osobná, telefonická a emailová komunikácia
- ochota spracovávať veľké množstvo malých úloh
- rýchle učenie sa novým veciam
- schopnosť vysokého nasadenia
- proaktivita
- schopnosť adaptovať sa na zmeny
- lojalita, zodpovednosť, diskrétnosť
- vod. preukaz sk. B výhodou
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni
- prax v administratívnej oblasti výhodou

Čo ponúkame:
- motivujúce finančné ohodnotenie
- priateľský a podnetný kolektív
- perspektíva dlhodobej spolupráce

Víziou školy Felix Žilina je:

- poskytovať modernú cestu výchovy a vzdelávania k múdrym, dobrým, aktívnym a šťastným deťom.
- pripraviť deti na reálny pracovný i osobný život a aktívne riešenie problémov, ktoré so sebou život prináša.
- osobným príkladom a poradenstvom napomáhať transformácii školstva smerom k humanizácii v oblasti výchovy a vzdelávania a smerom k profesionalizácii v oblasti riadenia škôl.

Životopisy a motivačné listy zasielajte mailom na: [email protected]
Všetkých vybraných uchádzačov budeme včas kontaktovať.

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná základná škola Felix
Jarná 20
01001 Žilina
Kontaktná osoba
PhDr. Jana Buteková
0907694985