Inštruktor autoškoly

Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Trnava

Miesto výkonu práce
Zavarská 9, Trnava
Termín nástupu
1.2.2023
31.1.2023
Rozsah úväzku
70%
Počet študentov školy
200
Platové podmienky
5€ / 1 vyučovacia hodina (45 minút)
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
- úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou
- vodičský preukaz podľa skupiny, o ktorú sa uchádzate: AM, A, B, BE, T
- inštruktorský preukaz podľa skupiny, o ktorú sa uchádzate: AM, A, B, BE, T
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- prevažne praktické vyučovanie vo vedení motorového vozidla, možnosť viesť aj teoretickú časť výučby a trenažér
- vedenie dokumentácie a evidencie súvisiace s výučbou
- zúčastňovanie sa na záverečných skúškach

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- najmenej 3 roky praxe vo vedení vozidla danej skupiny
- prax inštruktora autoškoly - nie je potrebná, ale vítaná
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- trpezlivosť a precíznosť v práci
- schopnosť motivovať

Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku
Zavarská 9
91728 Trnava
033 55 55 123
Kontaktná osoba
Ing. Ivan Tománek
0911 016 577