Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, Senica

Miesto výkonu práce
V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica
Termín nástupu
1.9.2023
31.8.2023
Počet študentov školy
597
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon č. 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády SR č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
- od platovej tarify 4 až do platovej tarify 6 v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie platovej tarify za odpracované roky podľa tabuliek platových taríf pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Word, Excel, Microsoft Outlook...
- vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky SVVS SR 1/2020 Z. z. (vyučený v odbore kuchár + pedagogické minimum, vyučený v odbore kuchár + VŠ I. st. (Bc.)-Majster odbornej výchovy).
Ďalšie požiadavky
Náplň práce: pedagogická činnosť majstra odbornej výchovy v učebnom odbore: kuchár

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte, prosím, svoje žiadosti a životopisy na adresu: Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica alebo na e-mail: [email protected]
Po posúdení jednotlivých životopisov budú vybraní uchádzači o pracovnú pozíciu kontaktovaní a pozvaní na plánované výberové konanie.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách
V. Paulínyho Tótha 31/5
90501 Senica
0346512713,0346513790,0346983440,034/6983438
Kontaktná osoba
Katarína Valentová
0346983441