Školník

Súkromná spojená škola Cambridge International School, Bratislava-Staré Mesto

Miesto výkonu práce
Úprkova 3, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
28.11.2022
25.11.2022
Počet študentov školy
560
Platové podmienky
1000 EUR/brutto mesiac
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
stredné odborné vzdelanie, úplné stredné odborné vzdelanie

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Certifikáty:
Osvedčenie o spôsobilosti kuriča na samostatnú obsluhu kotlov podľa vyhlášky Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 Zb. na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach v znení vyhlášky Úradu bezpečnosti práce Slovenskej republiky č. 75/1996 Z. z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 Zb. na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach (§ 14 ods. 1 písm. e)
Ďalšie požiadavky
Súkromná spojená škola Cambridge International School so sídlom v Horskom parku (Bratislava - Staré mesto) hľadá školníka na plný úväzok s pracovnou dobou od pondelka do piatku od 7:30 do 16:00.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- denne kontroluje funkčnosť, bezporuchovosť a bezpečnosť všetkých priestorov a technických zariadení v objekte školy, odstraňuje zistené poruchy,
- zabezpečuje otvorenie a zatvorenie vchodov do objektu školy,
- vykonáva všetky údržbárske práce okrem tých, ktoré vyžadujú odborný zásah
- zabezpečuje údržbu areálu v okolí objektu školy vrátane kosenia, v zimnom období odpratávania snehu z chodníkov pred budovou školy
- vykonáva opravy nábytku, inštaláciu nábytku, násteniek a školských tabúľ
- je nápomocný pri vykonávaní údržbárskych prác na rozvodoch ÚK, TUV, SV a kanalizačných rozvodov a odpadovej vody
- obsluhuje automat. nízkotlak. kotolne pochôdzkou v zmysle SÚBP č. 25/1984 Z.z. a MPP
- vypomáha s jednoduchými stavebnými prácami
- na základe legislatívy sa stará o prevádzku CO úkrytu a jeho poriadok

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- manuálna zručnosť, spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav

Zamestnanecké výhody, benefity:
+ Multisport Card
+ obedy za 1EUR

Platové podmienky:

V prípade záujmu o danú pozíciu nám, prosím, zašlite Váš životopis mailom na: [email protected] alebo zavolajte na +421 907 999 103

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná spojená škola Cambridge International School
Úprkova 3
81104 Bratislava-Staré Mesto
20720679
Kontaktná osoba
Recruitment team
0907999103