Odborný zamestnanec - správca počitačovej siete

Spojená škola sv. Františka Assiského, Malacky

Miesto výkonu práce
Kláštorné nám. 1, Malacky
Termín nástupu
1.9.2023
30.6.2023
Počet študentov školy
714
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Úplné stredné vzdelanie a vysokoškolské vzdelanie I.st. / II. st. so zameraním na informatiku a informačné technológie, príp. blízke technické vzdelanie
Prax v odbore minimálne 2 roky
Primeraná znalosť práce s digitálnymi technológiami
Dôslednosť, zodpovednosť
Ďalšie požiadavky
Pracovná náplň:
 Administrátor školského systému ASC agenda
 Správca školského informačného systému EduPage
 Správa a údržba webovej stránky školy – systém WordPress
 Riešenie softwarových a hardwarových požiadaviek – prvý
kontakt, analýza problému
 Odborná pomoc a poradenstvo zamestnancom v oblasti
používania digitálnych technológií
 Registratúra IKT
Žiadosť o prijatie do zamestnania je potrebné zaslať elektronicky na adresu [email protected] alebo odoslať poštou, príp. doručiť osobne na adresu školy (Spojená škola sv. Františka Assiského, Kláštorné nám. 1, 901 01 Malacky) do 1. decembra 2022.
K žiadosti je potrebné priložiť:
 Životopis (aj s uvedením telef. čísla)
 Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového
konania
Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Adresa školy alebo zariadenia
Spojená škola sv. Františka Assiského
Kláštorné nám. 1
90101 Malacky
0347723803
Kontaktná osoba
Mgr. Elena Kabarcová
0917 350 117