Zverejnenie pracovnej ponuky bolo ukončené.

Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola, Chorvátsky Grob

Miesto výkonu práce
Suché miesto 2/A, Chorvátsky Grob
Termín nástupu
14.11.2022
5.11.2022
Počet študentov školy
60
Platové podmienky
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 110 EUR/mesiac
individuálna variabilná zložka mzdy na základe spokojnosti
Príležitosť pre ľudí z Ukrajiny
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
stredne pokorčilý - internet, email
Vzdelanie
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
priama a nepriama pedagogická činnosť, práca s deťmi, vedenie pedagogickej dokumentácie, príprava a organizovanie výchovno- vzdelávacej činnosti v triede, starostlivosť o deti
Zamestnanecké výhody a benefity /napr. nákup v henkel shope/
práca v modernom prostredí, osobné hodnotenie
Informácie o výberovom konaní
moderná sieť súkromných materských škôl, tvorivý prístup k výchove a vzdelávaniu
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
učiteľ MŠ, predškolská a elementárna pedagogika
Prax: min. 1 rok ako učiteľ materskej školy
Ďalšie požiadavky
Miesto práce: Henkel škôlka - Záhradnícka 91, 821 08 Bratislava

viac o našich škôlkach: www.duhovaskolka.sk
viac o henkel škôlke: https://www.henkel.sk/tlac-a-media/tlacove-spravy-a-publikacie/2015-09-03-henkel-otvara-v-bratislave-vlastnu-skolku-547882

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná materská škola
Suché miesto 2/A
90025 Chorvátsky Grob
www.duhovaskolka.sk
0908676277
Kontaktná osoba
Palo Čech
0908676277