Pomocná sila do kuchyne

Školská jedáleň ako súčasť Základnej školy Dr. Ivana Dérera, Bratislava-Staré Mesto

Miesto výkonu práce
Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
23.9.2022
30.9.2022
Počet študentov školy
189
Platové podmienky
Hrubá mzda: 700,- €, 30 dní dovolenky ročne, jednozmenná prevádzka, voľné víkendy a sviatky, prázdniny.
Pracovná doba: 7.00 - 15,00 hod., alebo podľa dohody.
Príjemný kolektív, vybavená kuchyňa.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
Základné, stredoškolské.
Pracovná náplň: prípravné práce v kuchyni, umývanie riadov.
Ďalšie požiadavky
Zdravotný preukaz, hygienické minimum sa môže doplniť neskôr.
Vyžaduje sa riadna dochádzka do zamestnania, čistotnosť, bezúhonnosť a dochvíľnosť.

Adresa školy alebo zariadenia
Školská jedáleň ako súčasť Základnej školy Dr. Ivana Dérera
Jelenia 16
81105 Bratislava-Staré Mesto
www.zsderera.sk
52491374
Kontaktná osoba
Dana Siposova
+421911314423