Kuchár / kuchárka

Základná škola, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Mierová 46, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
17.10.2022
31.10.2022
Počet študentov školy
570
Platové podmienky
Hrubá mzda: na základe dohody, prázdninové a vianočné odmeny.
Benefity: strava na pracovisku úplne zdarma, 30 dní dovolenky ročne, jednozmenná prevádzka, voľné víkendy a sviatky, prázdniny. Príjemný kolektív.
nie

Požiadavky na uchádzača

Základné/výučný list/maturita, prax v školskej ( závodnej ) jedálni, alebo reštauračnom zariadení. Dobrý zdravotný stav.
Náplň práce: samostatná príprava a výdaj jedál.
Ďalšie požiadavky
Vyžaduje sa čistotnosť, dodržiavanie hygienických predpisov, bezúhonnosť a spoľahlivá dochádzka do práce.
Pracovná doba: 6.00 - 14.30 hod. Kuchyňa je vybavená modernými zariadeniami na prípravu a výrobu jedál.
540 stravníkov.

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola
Mierová 46
82105 Bratislava-Ružinov
www.zsmierova46.sk
02 43292180
Kontaktná osoba
Jarmila Šimeková
0243423386