Údržbár

Materská škola, Bratislava-Lamač

Miesto výkonu práce
Heyrovského 4, Bratislava-Lamač
Termín nástupu
3.10.2022
30.9.2022
Počet študentov školy
193
Platové podmienky
Podľa zákona č. 553/2003 Z. z. (Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov)
áno

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky
Materská škola Heyrovského 4, s elokovanými pracoviskami Malokarpatské nám.6, Milana Šimečku 4 prijme do trvalého pracovného pomeru údržbára s nástupom od 1.10.2022.

Zručnosti, schopnosti, všeobecné spôsobilosti:
- fyzická zdatnosť
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia s ľuďmi

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
V oblasti údržby verejnej zelene plní najmä úlohy:
• ošetrovanie stromov, kríkov, živých plotov, záhonov a pod.,
• odstraňovanie stariny, obrastov stromov,
• orez a tvarovanie živých plotov,
• vyhrabávanie nečistôt z kríkových skupín, stromoradí, solitérov,
• vyhrabávanie lístia, jeho zber,
• vyplievanie záhonov kvetín, kríkov, vyplievanie drevín v skupinách, solitéroch,
• zálievka rastlín, drevín a kríkov vodou,
• údržba trávnikov, kosenie, vyhrabávanie lístia a odpadu všetkého druhu,
• výsadbu trávnikov, drevín, dovoz zeminy, prihnojovanie trávnikov a pod.
• zabezpečenie ďalších činnosti spojených s údržbou a tvorbou zelene.
• odstránenie burín zo zámkovej dlažby,
• vyprázdňovanie smetných košov,
• odhŕňanie snehu z chodníkov a komunikácií , sekanie ľadu, posyp inertným materiálom, soľou,
• Údržba detských ihrísk, pieskovísk, lavičiek:
• čistenie pieskovísk prehrabávaním s odstraňovaním odpadu ,
• zametanie, kropenie pieskovísk vodou,
• oprava poškodených drevených časti na ihriskách,
• nátery drevených a kovových časti zariadení detských ihrísk,
• nátery lavičiek, smetných košov, oznamovacích tabúľ
Údržba majetku :
• drobné murárske a maliarske práce
• elektroinštalačné a vodoinštalačné práce
• bežné opravy a iné technické práce
Zamestnanecké výhody, benefity
- 37,5 hod. týždenný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• bezúhonnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
• vodičské oprávnenie sk. "B"

Adresa školy alebo zariadenia
Materská škola
Heyrovského 4
84103 Bratislava-Lamač
www.dietky-kvietky.sk
02 64360389
Kontaktná osoba
Mgr.Barbora Liptáková
0948186496