Pomocná sila do kuchyne

Súkromná školská jedáleň ako súčasť Súkromnej základnej školy BESST, Trnava

Miesto výkonu práce
Limbová 3, Trnava
Termín nástupu
5.9.2022
4.9.2022
Počet študentov školy
303
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Ďalšie požiadavky
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, disciplína
- dodržiavanie štandardov kvality
- odborná spôsobilosť pre prácu s potravinami VÝHODOU

- pracovná doba: 06:30 - 14:30
- 5 dní dovolenky navyše
- víkendy voľné
- benefit pre zamestnanca: strava ZDARMA
- práca v príjemnom kolektíve
- práca v stabilnej a modernej súkromnej základnej škole
- zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%

Náplň práce: príprava desiatej, obedov, olovrantov a ovocných štiav pre všetkých prihlásených stravníkov

Súkromná školská jedáleň ako súčasť Súkromnej základnej školy BESST
Limbová 3
91702 Trnava
www.besst.sk
0905585906
Kontaktná osoba
Ing. Lucia Naďová
+421917107273