Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL, Bratislava-Podunajské Biskupice

Miesto výkonu práce
Dudvážska 6, Bratislava-Podunajské Biskupice
Termín nástupu
29.8.2022
29.8.2022
Počet študentov školy
96
Platové podmienky
nie

Požiadavky na uchádzača

Microsoft Office - bežná užívateľská prax; Práca s interaktívnou tabuľou
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.
Ďalšie požiadavky
Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL, hľadá šikovných, zodpovedných učiteľov alebo učiteľky k deťom vo veku od 3 r. - do 6 r. v školskom roku 2022/2023.

Požiadavky:
- kladný vzťah k deťom
- zrelá osobnosť, ktorá má chuť stále na sebe pracovať
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť samostatnej práce
- zodpovednosť, lojalita, flexibilita, dôslednosť
- poriadkumilovnosť a rešpektovanie pravidiel
- systematická práca
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Náplň práce:
- výchova a vzdelávanie detí v predškolskom veku
- rozvíjanie kľúčových kompetencií detí
- vedenie pedagogickej dokumentácie

Zamestnanecké výhody:
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- príjemné prostredie, firemné akcie
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť zdokonaľovať sa v AJ
- možnosť profesijného rozvoja

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL
Dudvážska 6
82107 Bratislava-Podunajské Biskupice
www.galileoschool.sk
45981928
Kontaktná osoba
Mgr. Terézia Bajarunas
0907746473