Učiteľ/ka MŠ

Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej materskej školy Kids Paradise, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Martinčekova 13, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
5.9.2022
31.8.2022
100%
Platové podmienky
Mzda je určená na základe stupnice platových taríf pedagogických zamestnancov, plus interné príplatky od 120€/ mesiac , 4,5€ stavné lístky/deň
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
Požiadavky na zamestnanca -
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:

Predškolská pedagogika, elementárna pedagogika, pedagogika
Ďalšie požiadavky
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Výučba detí vo veku od 2 do 6 rokov ( podla zaradenia do triedy od najmensich až po predškolákov - po dohode so zamestnancom - aku vekovu kategoriu preferuje )
priprava pedagogických plánov, samostatné vedenie hodín , starostlivosť o deti ai.
Zamestnanecké výhody, benefity
Hľadáme kolegov do Ružinova ( Martinčekova ) Práca v MŠ je na 5,5 hodín denne, nárok máte na stravné lístky v hodnote 4,5€,/deň, finančné ohodnotenie za aktivity - od 120€/mesiac, asistentky učitela v každej triede Vám budú pomocou vždy, keď bude treba. Zháňame kolegov do novootvorenej triedy.

Prosim o zasielanie životopisu mailom na : [email protected]

Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej materskej školy Kids Paradise
Martinčekova 13
82101 Bratislava-Ružinov
0908036888,0905 677 964
Kontaktná osoba
Veiglová
0911000000