Predmet
Zverejnenie pracovnej ponuky bolo ukončené.

Účtovník/čka

Stredná odborná škola technická, Bratislava-Petržalka

Miesto výkonu práce
Vranovská 4, Bratislava-Petržalka
Termín nástupu
1.7.2022
22.6.2022
Počet študentov školy
151
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Príležitosť pre ľudí z Ukrajiny
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
internet pokročilý, office 365, asc agenda
Vzdelanie
- stredná odborná škola s maturitou ekonomického zamerania.

Ďalšie požiadavky
- hľadáme všeobecnú administratívnu pracovníčku na mzdové a personálne oddelenie
- náplň práce: zabezpečuje tvorbu pracovno-právnych dokumentov agendu súvisiacu so vznikom, zmenou a ukončením pracovného pomeru
- vedie agendu GDPR
- zabezpečuje agendu BOZP pre všetkých pracovníkov
- aktualizuje informácie v systéme školy ASC agenda
- aktualizuje evidenciu lekárske prehliadky pre nočnú prácu vrátnici a vychovávatelia
-spravuje evidenciu školení vzdelávania pedagogických zamestnancov a príplatkov zamestnancov
- vykonáva hlásenie a evidenciu pedagogických zamestnancov v rámci adaptačného vzdelávania
- kontrola mesačných výkazov dochádzka zamestnanci
- ďalšie úlohy podľa pokynov vedúcej oddelenia
- komunikácia s externým mzdovým a personálnym účtovníkom

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola technická
Vranovská 4
85102 Bratislava-Petržalka
www.sostvranovska.sk
0263812377, 0263812335
Kontaktná osoba
Mgr. Rita Dostálová
0911254980