Údržbár

Stredná odborná škola, Považská Bystrica

Miesto výkonu práce
Slov. partizánov 1129/49, Považská Bystrica
Termín nástupu
1.8.2022
22.7.2022
Počet študentov školy
330
Platové podmienky
zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
nie sú potrebné
Vzdelanie
stredné vzdelanie s výučným listom
Ďalšie požiadavky
zdravotná spôsobilosť, manuálna zručnosť, základné elektrikárske zručnosti výhodou
náplň práce: vykonávanie údržbárskych a opravárenských prác inštalatérskeho, strojného, zámočníckeho a stavebného charakteru, kontrola priestorov a okolia budov

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola
Slov. partizánov 1129/49
01701 Považská Bystrica
0424323766, +421424322663
Kontaktná osoba
Ing. Ján Ižvolt
0424323766