Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola techniky a služieb, Levice

Miesto výkonu práce
Pod amfiteátrom 7, Levice
Termín nástupu
1.9.2022
31.7.2022
Počet študentov školy
244
Platové podmienky
Od 823,-
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov: úplné stredné odborné vzdelanie v elektrotechnike /informačné technológie. Od uchádzača sa očakáva pokročilá znalosť práce s PC.

Pracovná náplň:
Výchovno-vzdelávacia činnosť zameraná na získavanie, upevňovanie a rozširovanie vedomostí a zručností žiakov v elektrotechnických/ informatických predmetoch, podľa prideleného úväzku.
Ďalšie požiadavky
Zoznam požadovaných dokladov
- žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym a emailovým kontaktom
- profesijný životopis
- overené kópie dokladov o vzdelaní
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas uchádzača na použitie osobných údajov

Vhodné aj pre absolventa VŠ. DPŠ nie je podmienkou pri nástupe.
Požadované doklady stačí zaslať aj emailom

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola techniky a služieb
Pod amfiteátrom 7
93401 Levice
0366312510,0905427903,0366316971
Kontaktná osoba
Ing. Eva Sleziaková
0366312510