Hlavný kuchár / kuchárka

Základná škola Jelšovce, Jelšovce

Miesto výkonu práce
Jelšovce 261, Jelšovce
Termín nástupu
22.8.2022
15.7.2022
Počet študentov školy
20
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky započítanej praxe
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
znalosť práce s PC, bežná používateľská úroveň
Vzdelanie
- stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár
- min. zaučený kuchár s odbornou spôsobilosťou
Ďalšie požiadavky
- bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k deťom
- zdravotný preukaz

Náplň práce
- tvorba jedálneho lístka
- príprava jedál a výdaj jedál pre deti ZŠ a MŠ
- preberanie tovaru od dodávateľov, starostlivosť o správne uskladnenie tovaru
- dodržiavanie správnych technologických postupov a receptúr pri príprave jedál
- dodržiavanie predpisov HACCP a osobnej hygieny

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola Jelšovce
Jelšovce 261
95143 Jelšovce
zsjelsovce.edupage.org
0377893159
Kontaktná osoba
Ladislav Hroššo
+421903270882