Odborný zamestnanec - správca počitačovej siete

1.9.2022
31.8.2022
Rozsah úväzku
50%
Počet študentov školy
220
Platové podmienky
10 eur/hod., prip. dohoda
nie

Požiadavky na uchádzača

Ďalšie požiadavky
Stredná odborná škola podnikania, Sasinkova 45, Žilina
prijme do pracovného pomeru na dohodu o vykonaní práce
správcu počitačovej siete s nástupom ihneď

Kvalifikačné predpoklady:
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou

Ďalšie požiadavky:
- prax v oblasti správcu siete
- komunikatívnosť, technické myslenie a zručnosti
- schopnosť riešiť problémy
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- profesijný štruktúrovaný životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. a v znení neskorších predpisov

Náplň práce:
- zodpovednosť za kompletnú konfiguráciu počítačovej siete
- diagnostika a riešenie technických problémov
- pravidelné inštalovanie a aktualizovanie softvéru
- inštalácia počítačov, notebookov a ostatných zariadení
- spracovávanie žiadostí na zmeny v nastaveniach počítačových sietí
- komunikovanie vzniknutých problémov v rámci školy

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom a kontakt (telefonický alebo e-mailový) zašlite písomne na adresu:
SOŠ podnikania, Sasinkova 45, 010 01 Žilina alebo prostredníctvom elektronickej pošty na adresu: [email protected] .

Termín pohovoru bude oznámený po spracovaní žiadostí.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola podnikania
Sasinkova 45
01001 Žilina
www.sospza.sk
0415622493,041/5622493
Kontaktná osoba
Mgr. Martina Mažgútová
0415640537