Vedúci školskej jedálne

Základná škola, Šišov

Miesto výkonu práce
Šišov 74, Šišov
Termín nástupu
22.8.2022
30.6.2022
Počet študentov školy
117
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude určený podľa zákona č. 553/2003 Z.z. a Nariadenia vlády SR č. 338/2019 Z.z. v znení neskorších predpisov, ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme .
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Word, Excel, internet - používateľ
Vzdelanie
Úplné stredné vzdelanie ( stredoškolské s maturitou)
Ďalšie požiadavky
Požadovaný je zdravotný preukaz.
Prax na pozícii vedúceho školskej jedálne (min. 1 rok) a práca so softvérom Ulrich je výhodou.

Náplň práce a zodpovednosť:
- riadenie prevádzky školského stravovania s plnou hmotnou zodpovednosťou
- koordinovanie a organizovanie práce podriadených zamestnancov
- starostlivosť o zamestnancov školskej jedálne
- starostlivosť o technickú úroveň školského zariadenia
- zostavovanie týždenných jedálnych lístkov
- zabezpečenie dodržiavania stanovených výživových hodnôt v podávaných pokrmoch
- zabezpečenie hospodárneho nakladania so zverenými prostriedkami

Osobnostné predpoklady:
- organizačné a riadiace schopnosti, zodpovednosť
- znalosť príslušnej legislatívy
- zdravotná spôsobilosť na prácu v zariadení školského stravovania

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola
Šišov 74
95638 Šišov
0387696129
Kontaktná osoba
Mgr. Tatiana Babišová
+421387696129