Sekretárka riaditeľa

Slobodná škola - Súkromná základná škola, Košice

Miesto výkonu práce
Galaktická 9, Košice
Termín nástupu
1.6.2023
31.5.2023
Počet študentov školy
50
Platové podmienky
800€
áno

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
gmail, kancelársky balík - základy
Vzdelanie
stredoškolské
Ďalšie požiadavky
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- starostlivosť a zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
- komunikácia s klientmi spoločnosti, s úradmi, organizáciami a obchodnými partnermi
- profesionálna osobná, telefonická a emailová komunikácia
- evidencia, príprava a archivácia dokumentov
- spracovanie pošty ( evidencia a styk s poštou )
- asistencia pri spracovaní projektov a dokumentácie vo verejnom záujme
- operatívne riešenie pridelených úloh

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- komunikačné schopnosti (efektívne dorozumenie sa v slovenčine podmienkou)
- organizačné zručnosti a asertívna komunikácia
- schopnosť vysokého nasadenia
- ochota spracovávať veľké množstvo malých úloh
- rýchle učenie sa novým veciam
- proaktivita
-schopnosť adaptovať sa na zmeny
-lojalita, zodpovednosť, diskrétnosť
- vod. preukaz sk B výhodou
-ochota pracovať nadčas ( zaplatený)
- jazyky AJ na komunikačnej úrovni
- prax v administratívnej oblasti 2 roky

Zamestnanecké výhody:
-priateľská atmosféra na pracovisku
- flexikonto (konto pracovného času),
- príspevok na stravu,
- služobné auto (aj na osobné účely)
- notebook a telefón (aj na osobné účely),
- preplácanie nevyužitej dovolenky a nadčasov,
- možnosť parkovania v areáli.
- v prípade potreby HO,
- pre matky s deťmi možnosť umiestnenia dieťaťa do nášho kolektívu
- slobodný, demokratický a rešpektujúci prístup nielen k deťom, ale aj k dospelým.

Inzerujúca spoločnosť:
Slobodná demokratická škola ponúka od septembra 2021 žiakom denného i domáceho vzdelávania
pre 1.-9. ročník celostný rozvoj v inkluzívnom prostredí, kde je prvoradé dieťa, jeho tempo, potreby, záujmy a ciele pri rešpekte k ostatným členom vzdelávacej komunity. Učitelia našej základnej školy sprevádzajú dieťa vo voľnej hre a sebariadenom vzdelávaní za častého pobytu v záhrade, lese či dielni. Prvá európska demokratická škola Summerhill aplikujúca model slobodného vzdelávania práve oslavuje 100 rokov vynikajúcich výsledkov v oblasti emocionálnej inteligencie, sebaregulácie a sociálnych zručností. Naša základná škola je zaradená do siete škôl ministerstva školstva SR a vďaka experimentálnemu overovaniu umožní aj slovenským deťom vzdelávať sa slobodne. Viac informácií na Slobodnaskola/edupage.org

Je možné dohodnúť aj bývanie v Košiciach.

Nakoľko od našich uchádzačov očakávame čítanie s porozumením ako základný predpoklad spolupráce, na životopisy zasielané BEZ MOTIVAČNÉHO LISTU NEBUDEME REAGOVAŤ. Tento list má zodpovedať približne tieto otázky:
- v čom ma zaujala Slobodná škola?
- v čom vidím práve tento spôsob/model vzdelávania ako obohacujúci pre dieťa/spoločnosť atď.?
- v čom naopak vnímam možné nezhody v tom, ako vidím/chápem ja vzdelávanie vz. to aké sú východiská Slobodnej školy/slobodného prístupu k vzdelávaniu?
- v čom vidím svoje prínosy pre Slobodnú školu?
- v čom vidím prínosy Slobodnej školy pre seba?
- ako chápem svoju slobodu, či slobodu detí/iných ľudí? Apod.

Inzerát ponechávame zverejnený do zmazania, nakoľko sme rastúca organizácia a dlhodobo hľadáme vhodných kolegov. Všetkých vybraných uchádzačov budeme včas kontaktovať. Nekontaktujte nás telefonicky, ani emailom, či je inzerát aktuálny ani či vieme reagovať na včera zaslaný životopis - nie, nevieme :).

KONTAKT: Ing. Juraj Mazák, 0911 157 038, [email protected]

Adresa školy alebo zariadenia
Slobodná škola - Súkromná základná škola
Galaktická 9
040 22 Košice
www.slobodnaskola.sk
Kontaktná osoba
Mgr. Katarína Maliňáková
+421 948 223 247