Upratovačka

Stredná odborná škola gastronómie a cestovného ruchu, Nitra

Miesto výkonu práce
Levická 40, Nitra
Termín nástupu
1.2.2022
31.1.2022
Počet študentov školy
396
Platové podmienky
Podľa zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme a 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
minimálne základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Poobedná upratovačka - nástup možný ihneď.
Pracovná doba je od 12.00 do 20.00 hod.

Pracovná náplň: upratovanie priestorov školy, školskej jedálne, telocvične - rozdelenie podľa rajónov.
Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Na pohovor je potrebné si priniesť:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- životopis
- fotokópia dokladov o vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Na základe životopisov, ktoré nám zašlete na mailovú adresu školy [email protected] Vás budeme pozývať na pracovný pohovor.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola gastronómie a cestovného ruchu
Levická 40
95003 Nitra
0376550111,0377414750,0376410113
Kontaktná osoba
Mgr. Ivana Porubská
+421376550115