Sekretárka riaditeľa

Obchodná akadémia, Žilina

Miesto výkonu práce
Veľká okružná 32, Žilina
Termín nástupu
1.3.2022
31.1.2022
Počet študentov školy
412
Platové podmienky
771 Eur – 830,50 Eur (v závislosti od dosiahnutého stupňa vzdelania)

Prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu s fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov na adresu školy: Obchodná akadémia, Veľká okružná 32, 011 57 Žilina (Obálku označiť: VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO). Telefonicky/mailom budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie vyhovujú podmienkam výberového konania.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
najmä Microsoft excel, Microsoft word, e-government
Vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie s maturitou
Vysokoškolské vzdelanie I./II. stupňa
Ďalšie požiadavky
Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
o vykonáva najmä evidenciu a kontrolu pokladničných príjmov a výdavkov
o vykonáva správu registratúry, vyhotovuje druhopisy zo spisov
o vykonáva evidenciu došlej pošty (poštou aj elektronicky)
o vykonáva evidenciu a pripravuje podklady pre mesačné vyúčtovanie poštových známok
o kompletizuje agendu z prijímacieho konania
o nakupuje kancelárske a čistiace potreby, občerstvenie a tovar dennej spotreby
o vykonáva spoločenský servis – uvádzanie návštev, príprava občerstvenia
o prípadne plní ďalšie úlohy podľa pokynov riaditeľky školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
o komunikačné zručnosti
o zodpovednosť a spoľahlivosť
o samostatnosť, flexibilita
o profesionálne vystupovanie
o tímová spolupráca
Ostatné znalosti a zručnosti:
o ovládanie strojopisu
o ovládanie anglického jazyka výhodou
o prax vo verejnej správe vítaná
o skúsenosti s vedením pokladničnej knihy/správa registratúry vítané

Adresa školy alebo zariadenia
Obchodná akadémia
Veľká okružná 32
01157 Žilina
0417075910,+421417075910
Kontaktná osoba
JUDr. Tomaníčková Jana
+421417075911