Učiteľ/ka MŠ

Materská škola UniCare, Bratislava

Miesto výkonu práce
Polereckého 3, Bratislava
Termín nástupu
1.2.2022
31.1.2022
Počet študentov školy
70
Platové podmienky
Plat: 1100 – 1500 € (podľa vzdelania, rokov praxe, skúsenosti)

nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
MS Office, internet
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVaŠ SR 1/2020 Z.z.
Ďalšie požiadavky
Náplň práce: Samostatná odborná práca priamej výchovno-vzdelávacej činnosti s deťmi v MŠ s celodennou starostlivosťou. Vedenie kurzov podľa dohody so zamestnávateľom.

MŠ UniCare je zapísaná v sieti MŠVVaŠ SR, pre deti 2 - 6 rokov. MŠ je bilingválna SJ/AJ so zameraním na rozvoj matematickej a logickej gramotnosti.

Minimálne požiadavky na kandidáta:
Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské pedagogické vzdelanie? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list na [email protected].

Adresa školy alebo zariadenia
Materská škola UniCare
Polereckého 3
85104 Bratislava
www.unicare.sk
0917191388
Kontaktná osoba
Mgr. Ing. K. Drážovská
0917191388