Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola, Bratislava-Petržalka

Miesto výkonu práce
Gercenova 10, Bratislava-Petržalka
Termín nástupu
1.2.2022
22.12.2021
Počet študentov školy
55
Platové podmienky
1.000€ - 1.300€ v závislosti od vzdelania, praxe a kompetencií
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Word, Excell, Power Point, Internet, Outlook, FB, Instagram
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.
Stredné odborné vzdelanie - učiteľstvo pre materské školy.
Vysokoškolské vzdelanie odbor predprimárne vzdelávanie.
Ďalšie požiadavky
Hľadáme pani učiteľku, ktorej nechýba profesionálne nadšenie, osobná zrelosť a ľudský tón, má dobré komunikačné a organizačné schopnosti, a ktorú osloví projekt našej materskej školy.

Hodnoty na ktorých MŠ stavia: profesionalita, spolupráca s rodičmi, otvorenosť, individuálny prístup, sloboda a zodpovednosť, optimizmus, dobrovoľníctvo a kresťanstvo.

Náplň práce: samostatná pedagogická činnosť v SJ
Ďalšie požiadavky:
- ovládanie AJ na úrovni B2 výhodou,
- Znalosť výuky AJ metódou Jolly Phonics výhodou,
- kvalifikačné predpoklady, osobitné kvalifikačné predpoklady, bezúhonnosť, zdravotná a duševná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka.
Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, osobné ohodnotenie nad rámec tabuľkových platov, prémie a ročné bonusy, príspevok na pracovné oblečenie, možnosť profesionálneho a osobného rastu, príspevok na ďalšie vzdelávanie (podľa zamerania MŠ), stabilitu, priateľský kolektív, tímovú prácu v peknom, modernom prostredí a v príjemnej atmosfére.
Žiadosť so životopisom a motivačným listom posielajte na [email protected] a [email protected].
Súčasťou žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť vyhlásenie o ochrane osobných údajov v nasledovnom znení:

„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ASROW, o. z. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 8/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 23 zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti ASROW, o. z., Gercenova 10, 841 01 Bratislava.“

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná materská škola
Gercenova 10
85105 Bratislava-Petržalka
www.skolkapramienok.sk
0911786301
Kontaktná osoba
Jana Droščáková
0911786300