Zverejnenie pracovnej ponuky bolo ukončené.

Kuchár / kuchárka

Základná škola, Gemerská Poloma

Miesto výkonu práce
Sládkovičova 487, Gemerská Poloma
Termín nástupu
1.12.2021
26.11.2021
Počet študentov školy
135
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”.

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
žiadne
Vzdelanie
výučný list v odbore kuchár
Ďalšie požiadavky
INFORMÁCIA O PRACOVNOM MIESTE
● Miesto práce: Základná škola, Sládkovičova 487, 049 22 Gemerská Poloma -
● Predpokladaný termín nástupu: 1. december 2021
● Druh pracovného pomeru: plný úväzok počas zastupovania na dlhodobej PN s možnosťou predĺženia pracovnej zmluvy na dobu neurčitú

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI
kuchár/kuchárka v školskej jedálni, rozsah úväzku: 100 %
● zabezpečovanie výroby a odbytu jedál a nápojov v školskej jedálni;
● zabezpečovanie konzumácie jedál a nápojov pre žiakov v čase ich pobytu v škole, pre zamestnancov školy a iných stravníkov v zmysle metodických pokynov a pokynov k stravovaniu

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
● požadované vzdelanie: výučný list v odbore kuchár
● ovládanie štátneho jazyka, spôsobilosť na právne úkony a bezúhonnosť
● zdravotná a odborná spôsobilosť
● vítané sú skúsenosti s uvedeným druhom práce, prípadne s prácou v školskom prostredí

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ
Žiadosť o zamestnanie s priloženým profesijným životopisom a uvedenou emailovou adresou je potrebné zaslať mailom alebo poštou do 26. 11. 2021. Po tomto termíne budú záujemcovia vedením školy oslovení a v prípade potreby pozvaní na výberové konanie. Predbežný termín výberového konania je 29. 11. 2021.
ADRESA: Základná škola, Sládkovičova 487, 049 22 Gemerská Poloma
KONTAKTNÁ OSOBA: PhDr. Vladimír Vnenčák, riaditeľ školy
Tel. číslo: 058/7950117 [email protected]

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola
Sládkovičova 487
04922 Gemerská Poloma
www.zsgempoloma.edupage.org
0587950117
Kontaktná osoba
Vladimír Vnenčák
+421587950117